anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przyszłość allegro i AI - mokry sen sprzedawcy.

kolekcjonerstw
#10 Popularyzator#

Czy wydaje wam się, że wraz z rozwojem AI serwis taki jak allegro będzie można wygenerować za pomocą AI? i tym samym zniszczyć monopol allegro.
Jeśli model AI przeczytałby wszystkie posty z forum sprzedawców allegro i wyciągnął wnioski, to byłby w stanie wygenerować niemalże idealny serwis sprzedażowy. Pozostaje tylko pytanie, czy jesli AI bedzie na takim poziomie to czy my sprzedawcy tez nie pójdziemy z torbami? 🙂

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

krejzole
#14 Krzewiciel#

Powiem Ci coś zaskakującego, przed ponad 20 laty byłem zachwycony zakupami w sieci i m.in. allegro. Aktualnie allegro to portal dla bogaczy, mi kasy nie brakuje ale nie lubię przepłacać i kupuje w sieciówkach lub na bazarze.  A starocie których kiedyś tu było pełno kupuję teraz na giełdach staroci (zazwyczaj są w niedziele).

Nawet głupie szkło na ekran chciałem kupić na allegro i będąc w sobotę na bazarze siedział taki chłopaczek z elektroniką kupiłem za 7 zł i nawet mi w kilka sekund przykleił.Naprawdę teraz punkty stacjonarne tańsze od tych w sieci.

Dostałem jakiejś takiej ALLERGII, 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@krejzole Jedno ale, nie każdemu chce się wyjść i iść na bazar, wolą siedzieć i klikać.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@kolekcjonerstw oczywiście już dziś chińczyki potrafią wygenerować nowy sklep z kilkunastoma tys aukcji w 1 dzień na nowym koncie

oznacz moderatorów