anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ratunku po kilku latach współpracy dziś inpost nie może zaimportować danych mojej przesyłki z Allegr

MAMY ROZWIĄZANIE!
archimed
#11 Animator#

Od 2021 mam powiązane konto InPost z moim kontem Allegro. Dziś InPost wyrzuca mi info, że nie może zaimportować danych przesyłki z mojego konta na Allegro. I że na Allegro mam ponownie połaczyć swoje konto z Inpostem.

Co się dzieje??? Mam pilną przesyłkę.

Info z InPostu:

archimed - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
mdrogeria
#21 Demiurg#

Wykonaj operację ,, ponownego ,, powiązania kont 

oznacz moderatorów
archimed
#11 Animator#

Tylko:

Gdzie?

i

Jak?

Na stronie InPostu akcja "zarządzanie kontami" - powiąż ponownie" nie przerzuca do strony Allegro!!!

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@archimed ,, import z allegro - zarządzanie kontami - po prawej stronie przy nicku klikasz w rozwiń , następnie - powiąż ponownie ,, dalej intuicyjnie 

oznacz moderatorów
archimed
#11 Animator#

Przecież napisałem, że robię dokładnie to samo - i brak jakiejkolwiek reakcji na polecenie "powiąż ponownie"

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@archimed  upewnij się proszę, że Twoja przeglądarka nie blokuje okienek pop-up. Tutaj znajdziesz informacje na temat wiązania kota Allegro i Managera paczek. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
fripers
#7 Wielbiciel#

A to nie jest tak ze api inpostu sie wywalilo? Mamy wlasnie tez z nim problem w tym momencie,  godzinę temu wszystko dzialało..

oznacz moderatorów
MikroLITY
#13 Ambasador#

Sprawdzałem przed chwilą i wszystko działało. Nie wolno blokować wyskakujących okienek, bo wtedy autoryzacja nie uda się.

oznacz moderatorów
MikroLITY
#13 Ambasador#

Czy nie blokujesz wyskakujących okienek?

oznacz moderatorów
archimed
#11 Animator#

Rzeczywiście, miałem blokadę, ale dotychczas nigdy to nie przeszkadzało. Po usunięciu działa.. Dziękuję wszystkim za pomoc. Może blokada wlazła przy okazji w tle.

oznacz moderatorów