anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja allegro

czesciwieliczka
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam , jak długo można czekać na odpowiedz allegro ? 

2 lutego 2024 18:09
Dyskusja rozpoczęta przez doradcę Allegro
,,,,dyskusja oczywiście nierozwiązana !!! 
Ciągle uzyskuje tylko taką odpowiedź :

 

16 kwietnia 2024 23:49

 

Proszę sprzedającego czesciwieliczka2 o jeszcze trochę cierpliwości. Zapewniam, że sprawa jest cały czas w trakcie wyjaśniania.
oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

czesciwieliczka
#8 Zapaleniec#

 allegro one to norma ale nie w tym przypadku , kurier DHL oczywiście allegro !!! Wysyłka Czechy , brak mi słów chciałbym choć raz porozmawiać w cztery oczy z takim mądralą co wypisuje takie bzdury "proszę o chwilę cierpliwości" zakup z grudnia a mamy kwiecień !!!

oznacz moderatorów

czesciwieliczka
#8 Zapaleniec#

Czy udało się coś ustalić ?

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Im się nie spieszy żeby dać odpowiedź , tak właśnie działają , na odpowiedź możesz długo czekać 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@czesciwieliczka wciąż czekamy na odpowiedź od przewoźnika, pozostaje mi poprosić Cię o cierpliwość, gdy tylko otrzymamy odpowiedź, skontaktujemy się z Tobą i kupującym e-mailowo. Dyskusja została oznaczona jako zakończona, więc nie wpływa na Twoją jakość sprzedaży. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

czesciwieliczka
#8 Zapaleniec#

no tak udało się z dyskusją lecz kupujący do dziś nie ma towaru ani kasy !! To jest kpina 3 miesiące wyjaśniania tak prostej sytuacji. Nikt nic nie wie to się nadaje na dobry reportaż 🤦‍:płeć_męska:😁 jakieś punkty karne dla All ?

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Ja w dniu wczorajszym prosiłem 3 krotnie o wypowiedź w dyskusji, oczywiście żaden doradca się wypowiedział mają to gdzieś lub nie chce im  się tego robić , po prostu wszystko olewają i mają to gdzieś , tak pomagają że się nie wypowiadają . 

Po dniu wczorajszym że tak postąpili mam gdzieś ich pomoc , obędzie się bez ich pomocy bo dla nich to wielki problem był wypowiedzieć się w dyskusji 

oznacz moderatorów