anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart, a zwrot części zaraz po zakupie..

BikeOutlet_pl
#10 Popularyzator#

allegówno1.png

Sytuacja jak na powyższym zdjęciu. 
Zakup dwóch przedmiotów. Natychmiast po zakupie zwrot jednego z nich, no ale smart jest.
Co robić?

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

serwis-texas
#20 Guru#

@BikeOutlet_pl 

Mam takich sytuacji w dziesiątkach dziennie. Nic. Zwrócić i wysłać. To jest przecież nieodzowna część sprzedaży na Allegro.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@BikeOutlet_pl Od razu widać, że to zakup w celu uzyskania Smarta > kupione to co potrzebne i zwrot przedmiotu dobranego do Smarta > takich kupujących powinno się obciążać podwójną kwotą przesyłki > no ale cóż > ktoś tam w Allegro nie zdaje sobie sprawy, że jak nie będzie sprzedających, to nie będzie obrotów > zostaną tylko "majfrendzi" i OSA😣

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@BikeOutlet_pl Podaj mi proszę numer tego zamówienia. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

BikeOutlet_pl
#10 Popularyzator#

18555d30-dcab-11ee-b6ff-cbf7b7def494

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@BikeOutlet_pl Zgłosiłam to zamówienie do weryfikacji i konsultuję sprawę z odpowiednim zespołem. Proszę Cię o chwileczkę cierpliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

BikeOutlet_pl
#10 Popularyzator#

Najdalej za 30 min muszę coś zadziałać w temacie..

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@BikeOutlet_pl Otrzymałam informację, że W sytuacji gdy kupujący dokonał zakupu za min. 40 zł i tym samym został objęty darmową dostawą, następnie zrezygnował z części zakupów przed wysyłką, bądź już po odebraniu zamówienia, to nadal jest uprawniony do darmowej przesyłki, jak i też zwrotu, nawet jeżeli finalna cena jest już niższa niż 45 zł.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@BikeOutlet_pl 

Tyle postów, tyle gadania. Od początku pisałem że sprawa jest jasna jak słońce.

oznacz moderatorów

BikeOutlet_pl
#10 Popularyzator#

ehh.. chociaż tyle że zwrot pójdzie za 14 dni

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@BikeOutlet_pl Realizować zgodnie z zamówieniem, albo zwracasz całość środków i masz negatywa, musisz zdecydować. Oczywiście że jak to robi tylko dla Smarta to nieładnie ale co nie zabronione to dozwolone.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@BikeOutlet_pl chociaż zrobił Ci zwrot , a mój pacjent po zakupie napisał wiadomość cyt ,, kupiłem 4 ,wysłać 1 , a za pozostałe zwrócić pieniądze  ,,

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pisać potrafi, czego więcej oczekujesz?😋

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@BikeOutlet_pl ja na szczęście nie miałem takich sytuacji ale bym mu napisał że kwota zamówienia spadła poniżej darmowej wysyłki i system nie chce wygenerować etykiety i musisz to nadać za 10,95 zł i odliczysz to od zwracanej kwoty za drugi produkt 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

BikeOutlet_pl
#10 Popularyzator#

Czekam na razie co moderatorzy wymyślą..

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@BikeOutlet_pl Wczoraj był tu temat, że kupujący za takie akcje dostał blokadę konta... 🤔

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@komis-bell nie mają podstawy, regulamin Smarta jest do bani, powinien być zapis że jak wartość zamówienia spada przy odstąpieniu poniżej progu nie przysługuje darmowa wysyła !!! w takim przypadku nikt nic prawnie nie zrobi 😞

@BikeOutlet_pl ja to tak napisałem co byś klienta podrażnił, niech odbiera całość, a potem lata ze zwrotem skoro chce dziadować 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@komis-bell dostał kupujący banik bo napisał do sprzedawcy żeby wysłać 1 zamiast kilku kupionych czyli przyznał się do dziadostwa

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@az1rael ani UK ani regulamin smart nie zabrania takich praktyk więc nie wieżę że za to, ma prawo kupować ile chce i zwracać kiedy chce i ile chce, reguluje to UK !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@kostas11 moderatorka wspominała też że namawiał do sprzedaży poza allegro 

Nie zdziwię się jak allegro się w końcu weźmie za smarta bo im tu realne pieniądze uciekają na robienie sobie jaj przez kupujących

oznacz moderatorów