anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMART kontra DARMOWA DOSTAWA - co policzy jako pierwsze ?

lottoys
#11 Animator#

Wystawiam towar za 30 zł. z darmową dostawą paczkomatem to wiadomo, że ja zapłacę za przesyłkę klienta

Co się stanie gdy klient kupi 2 sztuki i będzie miał SMARTA ? 

Co system Allegro policzy ? moją darmową czy darmową ze SMART ?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Zakładamy ze oferta jest ze Smartem bo inaczej nie ma znaczenia czy kupujący ma Smarta czy nie, jeżeli ma Smarta to będzie wysyłka ze Smartem.

oznacz moderatorów

lottoys
#11 Animator#

@LEW433 

Oczywiście oferta będzie ze SMARTEM z tym, że tylko paczkomat będzie miał dostawę ustawioną na 0 zł. czyli darmową, i teraz mnie zastanawia czy jak klient kupi na kwotę łapiącą się na SMART to policzą mu SMARTA   czy nadal mnie obciążą za wysyłkę skoro mam ustawioną za darmo

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@lottoys  jeśłi masz darową dostawe i kupujący złapie sie na Twoje ustawienia darmowej dostawy to wówczas wysyłka zaliczy sie jako Twoja darmowa dostawa a nie smart.

Były już opisywane takie przypadki kiedy kupujący przekonany że kupił  ze smartem ( bo tak byla oznaczona aukcja) chcial zrobić darmowy zwrot i nie mogł. Po sprawdzeniu okazywąło sie że mimo iż aukcja miała oznaczenia smart to system policzył ją jako darmową wysyłke sprzedającego.

oznacz moderatorów

lottoys
#11 Animator#

@_Likos_ 

Czyli w tym przypadku klient nigdy nie skorzysta ze SMAT wybierając paczkomat gdy będzie ustawiony jako darmowy z mojej strony....

Pierwszeństwo będzie miała moja darmowa dostawa....

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@lottoys  tak mi sie wydaje . Mam jakieś 95% pewności:)

 

oznacz moderatorów

lottoys
#11 Animator#

To teraz aby uzupełnić Twoje brakujące 5% należy powołać sztab kryzysowy.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Kochane serduszka - rozwiejcie wątpliwości w powyższej sprawie

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lottoys sztab kryzysowy musi się skonsultować, żeby mieć 110% pewności, więc wrócę do Was z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Komisyjnie!!!😊

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lottoys sztab kryzysowy już wie i musi Was zaskoczyć, bo w takiej sytuacji jako pierwsze kwalifikuje się zamówienie w Smarcie i rozliczy się zgodnie z regulaminowymi stawkami

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_Likos_ @lottoys tak, jak dodajesz do koszyka i koszyk dojdzie do darmowej wysyłki sprzedawcy, znika smart i klient kupuje na zasadach sprzedawcy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

lottoys
#11 Animator#

@_HolaOla_ 

Wspaniale, dziękuję za dobrą wiadomość

 

oznacz moderatorów