anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spadająca jakość sprzedaży

Bateriowo_PL
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Dlaczego na koncie spada mi jakość sprzedaży z uwagi na opóźnioną wysyłkę mimo że mam brak zamówień w obecnej chwili?

Wczoraj było 9 pkt, dziś jest 1 pkt w tej tendencji jutro będę na minusie...

Dodatkowo - na jednym koncie za brak zapytań od klientów mam 70 pkt a na drugim w tej samej statystyce za brak zapytań od klientów mam 0 pkt - przez co drugie konto bez tej punktacji ma -60pkt... a tak byłoby na plusie.

Proszę o wytłumaczenie moderatorów, bo ja powoli tracę rachubę czy jest sens "walczyć z wiatrakami". Człowiek wrzuca produkty, żeby potem dać je na rynki zagraniczne, a po 2 dniach wrzucania dochodzi do sytuacji, że to nie ma sensu bo rano się obudzę jutro i nie będę mógł już tego wykonać.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ohayo_pl
#11 Animator#

statystyki są z 30 dni... mija dzień, wypadają najstarsze statystyki... albo jeżeli nie ma dużej sprzedaży spada ilość statystyk i te gorsze stają się z dnia na dzień tymi bardziej % większymi. W statystykach jest funkcja pobrania raportu tam w pliku pokazuje dokładnie co i jak.

oznacz moderatorów

Bateriowo_PL
#8 Zapaleniec#

Taki poziom punktacji jest mocno krzywdzący. Spadła ilość zamówień w lutym przez ich zmiany i jeszcze bardziej wszystko ciągnie "do dołu".

Dalej to nie tłumaczy jednak czemu na 1 koncie za brak zapytań dalej 70 pkt a na drugim 0 pkt.

oznacz moderatorów

ohayo_pl
#11 Animator#

Możesz tutaj też przeczytac o tym że Patolegro zaczeło krzywdzić ludzi za to że nie mają pytań i dyskusji....

Ktoś miał o -55 punktów mniej ponieważ nie miał statystyki średni czas odpowiedz i nierozwiązane dyskusje, ponieważ nie miał zadanego pytania - i system zmienił statystyki na "brak pytań" i niższe noty.

oznacz moderatorów