anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sposób na znikające oferty po 60 dniach od zakończenia

Powoskowani_pl
#8 Zapaleniec#

Cześć,

Macie może jakieś sposoby na znikające oferty po 60 dniach od ich zakończenia? Niestety często czekam na dostawy konkretnego towaru dłużej niż 60 dni i robi się problem. Muszę przeglądać oferty, sprawdzać co się zakończyło, wystawiać na nowo itd. itd. 

Korzystam z Baselinkera, mam zaimportowane do niego oferty, ale przy każdym kolejnym imporcie oferty tam również znikają. 

Może ma ktoś jakiś dobry sposób na to i chciałby się nim podzielić? 🙂

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_Likos_
#21 Demiurg#

@Powoskowani_pl  jak zbliża sie 60 dni wzowić oferte i wywalić cene w kosmos. Po dostawie obnizyc do normalnej ceny sprzedazy. Raczej nik nie kupi w cenie znacznie zawyżonej a nawet jeśli kupi do kupisz u konkurecji - podasz adres wysyłki do klienta i po problemie

oznacz moderatorów

Powoskowani_pl
#8 Zapaleniec#

Niezłe! Myślałem o tym, ale nie przyszedł mi do głowy zakup u konkurencji i podanie adresu kupującego!

Jest to jakiś sposób, dzięki!

oznacz moderatorów

Powoskowani_pl
#8 Zapaleniec#

A wiesz może, czy wznowienie oferty i odrazu jej zakończenie resetuje czas do jej archiwizacji?

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Powoskowani_pl  powinno wzowienie po 50 kilku dniach i potem ponowne zakonczenie oferty powinno zresetowac czas . Ale tutaj pewności nie mam musialbyś sam sprawdzić na jakiejś jednej ofercie. Poza tym nie wiem jak działa system allegro czy np oferta nie musi byc 24 godziny aby sie zapisała jako wznowiona. teoretycznie w komunikacie jest napisane że do godziny i jest aktywna ale na system zawsze warto brac poprawke

oznacz moderatorów