anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem klientce pliki do postawienia firmy konto zawieszone.

AlleStino6
#7 Wielbiciel#

Witam zablokowaliście mi Stino SP z.o.o dogadać z wami sie nie można odpisujecie raz w tygodniu ja nie mam czasu na zabawy z wami bo jesteście dla mnie nie wiarygodną firmą. Sprzedałęm klientce wszystkie materiały w tym aukcje w pliku na co mamy podpisaną umowę kupna sprzedaży w teraz zablokowaliście jej konto na podstawie 

informujemy, że zawiesiliśmy Twoje konto w związku z uzasadnionymi obawami co do bezpieczeństwa konta lub zawieranych transakcji, zgodnie z art 2.12 Regulaminu Allegro. Nasze obawy dotyczą zwłaszcza powiązań z innymi, objętymi przez nas sankcjami, kontami w Serwisie, co narusza dodatkowo art. 8.7 Regulaminu Allegro.

Klientka wedle prawa nie jest ze mną powiązana ani spokrewniona z tego co wiem mieszka prawie 500km odemnie jak tą sprawe ma wyjaśnić byście odblokowali jej konto ?? Czy wysłanie umowy kupna sprzedaży jak i korespondencji z przed 2 tyg gdzie ustalaliśmy warunki sprzedaży wystarczy ? 

Ja nie mam dostępu do jej kont ja mam dostęp do BL gdzie zgodnie z umową dokonałem wgranie aukcji jak i skonfigurowałem program z hurtowniami. 

 

 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

serwis-texas
#19 Nestor#

@AlleStino6 

Dlaczego nie napiszesz tego do Allegro? Skąd pomysł że to dobre miejsce na ten wywód?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Znaleźli jakieś powiązanie i zapewne nie odblokują.

oznacz moderatorów

AlleStino6
#7 Wielbiciel#

ja zgarnąłem 10K zł tak że czy oblokują czy nie to mi to lotto a lepiej jeszcze dla mnie bo kolejnej osobie pliki sprzedam 🙂

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@AlleStino6 chyba zostaje udać się do wymiaru sprawiedliwości.

oznacz moderatorów

AlleStino6
#7 Wielbiciel#

czy ktoś może zawołać tu moderatorów 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AlleStino6 przykro mi, ale kwestie blokady konta można wyjaśniać tylko z działem bezpieczeństwa, dlatego bardzo proszę napisz do nas tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AlleStino6
#7 Wielbiciel#

Właśnie śmiechłem z waszego @ jaki pokazała mi klientka, wy każecie nie znanej mi osobie łączy nas tylko umowa kupna sprzedaży wyjaśnienie moich blokad kont ze starej spółki którą zablokowaliście =] 

oznacz moderatorów

AlleStino3
#8 Zapaleniec#

Proszę o wezwanie administratora i przyśpieszenie odpowiedzi na ticket 20675577 20171206 opisałem wszystko ze ja nie kożystam z konta mojej klientki klientka odemnie kupiła pliki pod stworzenie sklepu na allegro a wy jej każecie wyjaśnić moją sytuacje, z klientką mnie nic nie łączy  oprócz umowy kupna sprzedaży wy prowadzicie jakieś podejście jak hitlerowcy, prześladujecie klientkę bo kupił zgodnie z prawem pozostałości po mojej firmie czyli gotową integracje przez bl z hurtowniami i 30K poprawionych aukcji opisy zdjęcia.  

 

Przesłałem do was w tych ticketach skany ze sprzedaży firmy z ogłoszenia jak i kontaktu od stycznia z klientką co potwierdza teze sprzedaży mogę przesłać jeszcze wyciąg z konta byście uwieżuli że ja nie korzystam z jej konta na allegro bo allegro to już zamknęty rozdział w moim życiu ja tu przyszłości nie widzę ani sensu kupowania, mało tego teraz mam klienta na drugi kawełek mojej firmy i też muszę mu wgrać integracje jak i pozostałe aukcje i też mi za to zapłącił 10K i też to konto powiążecie ze mną i zablokujecie kolejną niewinną osobę waszego chorego systemu ?? 

oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  pomożecie? 🙂

Potrzebujesz wiedzy z zakresu zwiększania sprzedaży na Allegro?
Zajrzyj na nasz kanał na YouTube!
https://bit.ly/vSprintYT

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AlleStino3 tak jak pisałam decyzję o odblokowaniu konta może podjąć tylko dział bezpieczeństwa, więc bardzo proszę poczekaj na odpowiedź w wyżej wymienionych sprawach. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AlleStino3
#8 Zapaleniec#

Sprzedałem klientce plik do postawienia sklepu allegro czyli kontakty do hurtowni, gotowe poprawione aukcje + zrobiłem integracje tego wszystkiego za co klientka zapłaciła mi 10K zł  a co robi allegro blokuje jej konto i żąda od osoby obcej ( od osoby która kupiła pliki mojej byłej firmy ) opłaty za moją firmę hahaha kabaret po prostu 

Pytam sie na jakiej podstawie PRAWNEJ obca osoba nie może sprzedawać na allegro jako własna firmą do póki nie zostaną moje długi spłacone jaka jest podstawa prawna do tego działania czy to nie prześladowanie jak za czasów Hitlera ???? 

dodam jeszcze że kolejnej firmie jutro dodaje aukcje i ciekawe czy ją też zablokujecie i czy jej też bedziecie kazać zapłacić moje długu wobec was bo inaczej nie bedzie mogła sprzedawać na allegro ???

@nat_not @nat_not    bardzo proszę o wyjaśnienie mi tego bo ja nie rozumiem ? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AlleStino3 Jeśli po zawieszeniu Twojego konta, przeniosłeś sprzedaż na inne, zostało ono zablokowane. Zamiast szukać sposobów na obejście naszych zasad, wyjaśnij sprawę blokady swojego konta. W tym celu zachęcam do kontaktu przez formularz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AlleStino3
#8 Zapaleniec#

Pani nie rozumiem ja nic nie chce obejść waszych zasad, ja sprzedawałem 3 lata na allegro jestem wyczerpany psychicznie przez klientów więc sprzedałem swój biznes dwom osobą jednej zablokowaliście konto. Ja nie chce sprzedawać i obchodzić waszych blokad bo sprzedajacy na allegro jest traktowany jak śmieć a kupujący jak król za dużo miałem przeżyć z wami niesłuszne komentarze negatywne gdzie stwierdziliście że kupujący ma do tego prawo tak że ja odpadam mam gdzieś allegro.  Przesłałem do was korespondencje z klientnką które trwały od 10 stycznia, umowe kupna sprzedaży którą sporządziliśmy też wam przesłałem  że JA SPRZEDAŁEM TO CO ROBIŁEM INNEJ OSOBIE I NIC NIE OMIJAM BO JA MAM GDZIEŚ JUŻ KLIENTÓW ALLEGRO JAK I ADMINISTRACJE SERWERA BO TO JEST NIE POROZUMIENIE 

@nat_not  czekam na uzasadnienie na jakiej podstawie jest blokada i czy wiezy Pani w to że ja wysyłam towary co dziennie z miejscowości oddalonej odemnie o 600km ??? 

oznacz moderatorów

AlleStino3
#8 Zapaleniec#

Mało tego teraz kumpel bedzie brał odemnie plik z aukcjami pod koniec lutego to też przypiszecie że ja chce omijać wasze zasady i zablokujecie go na jakiś powiązaniach ?? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AlleStino3 Jeśli uważasz, że kolejne konta są blokowane bezpodstawnie, prześlij wyjaśnienia przez formularz, który wskazałam. Konta mogą odblokować jedynie osoby, które weryfikują jakie  działania są na nich prowadzone. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AlleStino3
#8 Zapaleniec#

przesłałem wam całą korespondencje z klientką umowe kupna sprzedaży którą podpisaliśmy wszystko niezbęde by udowodnić że ja z tymi kontami nie mam nic współnego tylko wgrałem im tam moje pliki i pomagam im przez fb czy telefonicznie jak mają jakiś problem go rozwiązać 

 

@nat_not 

oznacz moderatorów

AlleStino3
#8 Zapaleniec#

Witam zablokowalićie jedną niewinną osobę teraz mam pytanie w tickecie 20675577 o to iż w dniu dzisiejszym bedę realizował umowę z kupującym za ( 8Tyśł zł ) czyli konfiguracja jego konta z bl i hurtowniami + bedę mu wgrywał moje aukcje to konto też zawiesicie klientowi ??? i kolejną osobę bedziecie nękać że ma wyjaśnić moje sprawy ??? 

@mr_oma 

oznacz moderatorów

AlleStino3
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_  czy otrzymam informacje????  jesteście nie poważną firmą 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AlleStino3 Wszystkie kwestie związane z blokadą konta ustalisz wyłącznie z Działem Bezpieczeństwa Transakcji - dlatego musisz poczekać na odpowiedź w tickecie numer 20675577. Poprosiłam w Twoim imieniu o przyspieszenie sprawy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów