anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż na allegro a zwolnienie lekarskie

OrgSupplements
#8 Zapaleniec#

Witam jestem zatrudniony na umowę o pracę, dodatkowo prowadzę działalność jednoosobową- sprzedaż na allegro. Od dnia dzisiejszego przez najbliższy tydzień będę przebywać na zwolnieniu lekarskim. Czy w tym okresie ktoś z rodziny mianowicie ojciec, który jest na emeryturze może pełnić zastępstwo i przejąć wszystkie obowiązki związane z wysyłkami przedmiotów? Czy jest taka możliwość? Czy ktoś był w podobnej sytuacji? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@OrgSupplements  Takie pytania zadajesz? nie może ale dlaczego pytasz?  ma dostęp na twój komp. robi i wysyła.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@OrgSupplements jak najbardziej może, z grupy pokrewieństwa I i II spisz tylko umowę doraźnej nieodpłatnej pomocy, nie podlega to żadnemu zgłoszeniu ani opodatkowaniu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

OrgSupplements
#8 Zapaleniec#

Niestety jak widać są sprzeczne informacje, gdzie uzyskać mogę 100 % pewną odpowiedź?

oznacz moderatorów

darwik-firma
#12 Orędownik#

Jesli jestes na l4 nie możesz czerpać korzysci finansowych ani ty ani nikt z rodziny poprostu usun  swoje aukcie na czas chorobowego

oznacz moderatorów

OrgSupplements
#8 Zapaleniec#

Niestety jak widać są sprzeczne informacje, gdzie uzyskać mogę 100 % pewną odpowiedź? 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@OrgSupplements Podpisz z kimś umowę zlecenie na czas kiedy będziesz mieć zwolnienie.
Inaczej w przypadku kontroli jak ZUS zobaczy, że była sprzedaż podczas Twojego zwolnienia lekarskiego to będziesz mieć problem.

Ewentualnie usuń oferty na ten czas.
Innego wyjścia nie ma.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@darwik-firma przecież L4 nie ma firma tylko właściciel, a on może mieć pracownika, sam jak idę na chorobowe firma normalnie pracuje 🙂  Tu autor wątku jak najbardziej może zatrudnić, przyjąć pomoc ojca i nieodpłatnie pomóc 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów