anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż spadła do zera

sklepRTVanteny
#9 Pomysłodawca#

Czy to normalne że sprzedaż elektroniki spadła do zera? allegro nie widzi problemu i uważa że nic nie zrobili a winą jest sprzedawca. Cały czas sprzedaż utrzymywała się na jakimś poziomie, ale od stycznia tego roku spadała, i obecnie spadła do zera!! Czy u innych sprzedających elektronikę sprzedaż tez tak drastycznie spadła aż do całkowitego braku sprzedaży? Czy to tylko mnie allegro uszczęśliwiło według swoich upodobań? Żadne wyróżnienia i ADS nic nie daje poza tym że allegro się wzbogaca za ADS a sprzedaży brak! allegro zrobiło się maszynką do zarabiania.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@sklepRTVanteny kilka z brzegu ofert, odpowiedz se sam 🙂 

Zrzut ekranu 2024-03-18 223549.png

Zrzut ekranu 2024-03-18 223617.png

Zrzut ekranu 2024-03-18 223638.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

sklepRTVanteny
#9 Pomysłodawca#

Zwróć uwagę że ktoś podpiął się z prostownikiem pod nie ten katalog. Cenę prostownika miałem najniższą i też nie było kupujących, miałem oznaczenia super cena i co z tego? sprzedaż zerowa

oznacz moderatorów

sklepRTVanteny
#9 Pomysłodawca#

Porównywarka cen którą widzisz i z której korzystasz jako kupujący, nie jest doskonała, bo allegro pozwala podpinać sobie towary które nie dotyczą danego towaru i potem jest problem, kupujący korzysta z porównywarki i nie ma pojęcia że kupuje co innego, a potem oczywiście leci komentarz do sprzedawcy, za jakiś durny katalog allegro. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No masz rację , totalny bałagan, więc kupujący uciekają.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@sklepRTVanteny no jak tak zerknąłem na asortyment to masz prosto mówiąc towar który kupisz raz i raczej się nie zepsuje czyli ludzie nie potrzebują co chwilę dokupić uchwytu do anteny albo zestawu śrubokrętów no i druga rzecz chyba drogo  tzn jak potrzebuję coś użyć 5 razy w życiu to sobie kupię śrubokręty od chińczyka a jak mam zamiar profesionalnie używac co chwilę to kupię dużo droższe takie professionalne za gruby hajs i też mi stykną na całe życie potrzebujesz trochę takiego towaru pierwszej potrzeby mieć co zawsze schodzi plus nie widzę zestawów przecież ci zaraz zaczną dobierać do smarta i zwracać złodziejki czy inne ustrojstwo 

oznacz moderatorów

sklepRTVanteny
#9 Pomysłodawca#

Zestawy jakie? Przecież jak stworzę jakiś zestaw, to ta durna porównywarka cen allegro, obniży moją widoczność oferty na sam koniec. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

to sprzedawaj np 3 szt złodziejki zamiast 1 w cenie pod paczkomat smarta więcej tracisz za dobieranie i odsyłanie. A ta durna porównywarka pewnie już cię wysłała na 30 stronę ofert bo jest wybitnie zrąbana stąd sprzedaż leży

oznacz moderatorów