anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający- jakie ma prawa?

LadyBlackdreamss
#7 Wielbiciel#

Kupujący wybrał sposób dostawy, który nie jest owiany tajemnicą, a potem wystawił negatywa, że ta firma kurierska się nie sprawdza. Kupujący oskarżył sprzedającego, że sprzedaje podrobiony towar, co jest wyssane z palca. Kupujący wystawił negatywa za sposób spakowania przesyłki. Kupujący straszył sądem za to, że sprzedający włożył mu do paczki ulotkę. Kupujący wystawił negatywa, bo mleko, które kupił mu się nie spieniło. Czy jako sprzedający mam na Allegro w ogóle jakieś prawa? Proszę o radę jak mogę się wybronić w takich sytuacjach?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

LadyBlackdreamss
#7 Wielbiciel#

Daruj sobie te złośliwości, bo nie po to tutaj piszę. Poza tym to jest ogromny skrót tego, co ludzie wypisują i o co mają wąty. A dla Twojej wiadomości to sprzedaję pełne i jakościowe produkty. Pakuje je odpowiednio,  mam jedne z najniższych cen, a kurier nie jest owiany tajemnicą i jak się nie podoba to można go nie wybierać i udać się do droższej konkurencji, a nie dawać negatywa, bo kurier się nie podoba. Ludzie chcą najlepiej wszystko za pół darmo, ale spakowane w pachnące kartoniki i dostarczone w mniej niż 24h. Mi głównie chodzi o szanowanie siebie nawzajem, a niestety spora część klientów traktuje nas sprzedających jak swoje sługi.

oznacz moderatorów

Client:112411135
#7 Wielbiciel#

@LadyBlackdreamss 

Twoi klienci narzekają głównie na sposób pakowania przesyłek. Pięć spośród ośmiu Twoich negatywów dotyczy właśnie tego. Może jednak warto by było coś w tym aspekcie poprawić?

oznacz moderatorów

LadyBlackdreamss
#7 Wielbiciel#

Przesyłki są pakowane dobrze. Mam wiele wiadomości, gdzie klienci są w szoku, jeśli chodzi o sposób pakowania i wracają. Do tego miesięcznie mam zaledwie kilka uszkodzonych paczek z mlekiem, więc to chyba świadczy o dobrym pakowaniu, prawda? A mniej newralgiczne rzeczy pakuję w stretch, który jest wystarczający do tego typu przesyłki, chroni ją, a już na pewno nie wpływa na jakość wysłanego towaru. I  to nie jest powód do wystawiania negatywa. Może poczytaj sobie pozytywy, co ludzie piszą o zakupach w moim sklepie.

Nie będę pakować w pachnące kartoniki z bibułką, bo będę musiała podnieść ceny, niczego za darmo nie ma na tym świecie. A ci ludzie chcą wszystko cudowne, ale w uczciwej cenie za darmo.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Na traktowanie paczek przez kuriera nic sie poradzic nie da. Jeszcze nie widzialem paczki co przezylaby spotkanie z wozkiem widlowym albo kolem furgonetki a sejfem wysylac sie nie da. Inpost potrafil mi rozwalic paczke z kaskami po 1tys zl za sztuke bo im wpadla pod wozek widlowy ba to byl zwrot od kupujacej to malo zawalu nie dostala o ta kase i tak czekala na rozpatrzenie reklamacji od inpost  30dni. Skoro allegro zarzadzilo akcje mus oferowac 20 przewoznikow na smart to niech allegro sobie dorobi ocene przewoznika a te oceny ktore nie dotycza nazwy rubryki usuwa lub wylacza z statystyk bedzie sprawiedliwie. Sprzedawca nie odpowiada za to ze kupujacy wybiera sobie przewoznika przyklad oneboxy notorycznie maja **piiip**zielony czas dostawy i zagubione paczki ale sa tanie no i jak od allegro to musi byc dobre 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@LadyBlackdreamss Moj wpis nie odnosił się do Ciebie , był odpowiedzią do wpisu @Client:112411135 

oznacz moderatorów