anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający ograniczył możliwość zakupu większej liczby sztuk przez jednego kupującego - WTF?

MAMY ROZWIĄZANIE!
netfutter-pl
#8 Zapaleniec#

Dostałam od kupującego wiadomość, że nie może dokonać zakupu ponieważ " w tej ofercie sprzedający ograniczył możliwość zakupu większej liczby sztuk przez jednego kupującego..." Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co dokładnie chodzi? Nigdzie przy wystawianiu oferty nie ma takiej opcji, w której mogłabym zaznaczyć max. ilość produktów jaką może zakupić jedna osoba. Kupujący nie jest też na mojej liście nieaktywnych kupujących. Prowadzę sklep na Allegro od ponad 10 lat i pierwszy raz mam taką sytuację. O co tutaj chodzi?

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
LEW433
#21 Demiurg#

Są takie oferty z ograniczeniem ilości szt zakupu, możliwe że tak ustawiłeś przy wystawianiu. @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
netfutter-pl
#8 Zapaleniec#

Niczego takiego nie ustawiałam, próbowałam edytować ofertę i wystawić nowy produkt i NIGDZIE nie widzę takiej opcji, gdzie mogłabym zaznaczyć ograniczenie ilości sztuk. Więc poproszę konkretnie mi powiedzieć w który miejscu się takie ograniczenie zaznacza.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@netfutter-pl podaj proszę numer tej oferty.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
lottoys
#11 Animator#

@netfutter-pl

Taka opcja jest tylko przy korzystaniu z dodatkowych kampaniach promocyjnych/reklamowych gdy robisz przecenę itp W normalnej ofercie nie da rady tego zrobić.

Służy to temu, że ktoś przykładowo chce wypromować swój produkt na wyższy poziom, bierze udział w kampanii i robi przecenę do tego stopnia że nawet nie da się w tej cenie kupić u producenta, dlatego ogranicza zakup sztuk aby ktoś nie kupił wszystkiego celem dalszej sprzedaży.... Moim zdaniem pomysł dobry, inaczej udział w takiej kampanii stracił by sens.

oznacz moderatorów
netfutter-pl
#8 Zapaleniec#

Ok, ale ja tego produktu nie zgłaszałam do żadnej kampanii/przeceny itp.

oznacz moderatorów
netfutter-pl
#8 Zapaleniec#

Numer oferty: 11846935084

oznacz moderatorów
netfutter-pl
#8 Zapaleniec#

Numer oferty: 11846935084

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@netfutter-pl Bierzesz udział w programie Allegro Ceny. Zgodnie z jego regulaminem możemy nałożyć limit zakupów w danej ofercie. Tak jest w tym przypadku. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
natalia_z_wasem
#10 Popularyzator#

Dzien dobry - mam ten sam problem, numer oferty: 11270330746
Klient zgłasza ze nie moze kupic 5 sztuk, nie wydaje mi sie abym gdziekolwiek zgłaszał ten produkt

Screenshot_2023-05-25-08-32-22-446_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@natalia_z_wasem spójrz proszę na odpowiedź Natalii powyżej. Tutaj jest dokładnie taka sama sytuacja. Oferta bierze udział w kampanii. 😉

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
natalia_z_wasem
#10 Popularyzator#

Ale ja nie zapisywalem jej do zadnej kampanii!!! Jak to wyłączyć?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@natalia_z_wasem wyjaśniam to z odpowiednim zespołem. Proszę Cię o chwilkę cierpliwości. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@natalia_z_wasem sprawdź proszę, czy problem w dalszym ciągu występuje? Bez problemu udało mi się dodać 6 sztuk do koszyka i przejść do formularza dostawy i płatności. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
chili24_pl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

Mam dokładnie taki sam problem. Klient ma problem z zakupem większej ilosci: 

Nr oferty : 14489073547

https://allegro.pl/oferta/mt-magnesia-woda-niegazowana-1-5l-6-14489073547

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@chili24_pl Czy oferta nie jest zgłoszona do Strefy Okazji? Sprawdź tutaj. W ofertach promowanych w ten sposób można ustawić ograniczenia dotyczące liczby sztuk, które może zamówić jeden klient.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
EElektryka_com
#11 Animator#

Przypomnę: "Kto, zajmując się sprzedażą towarów w przedsiębiorstwie handlu detalicznego lub w przedsiębiorstwie gastronomicznym, ukrywa przed nabywcą towar przeznaczony do sprzedaży lub umyślnie bez uzasadnionej przyczyny odmawia sprzedaży takiego towaru, podlega karze grzywny". Zgodnie z prawem i wytycznymi UOKIK nie można wprowadzać limitów zakupowych per se. Jeśli wynikają z promocji Klient powinien wciąż mieć możliwość kupna reszty stanu po cenie poza promocją.

oznacz moderatorów