anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Super Sprzedawca to tylko plakietka? Kilka pytań

Norczanek
#2 Obserwator#

Witam, chciałbym rozwiąć moją wątpliwość i obalić mity które słyszałem odnośnie odznaczenia Super Sprzedawca. Przeglądałem kilka tematów na forum lecz nie ma konkretnej odpowiedzi lub temat jest nie dokończony:

1. Czy odznaczenie podwyższa pozycję produktów na liście ofert podczas wyszukiwania?

2. Czy odznaczenie podwyższa pozycję oferty dla potencjalnego klienta przeglądącego kategorie?

3. Czy odznaczenie daje jakieś  przywileje oprócz tego oznaczenia?

4. Czy w przyszłości będą jakieś zmiany? System miar się zmienia trochę na lepsze, lecz przy tak ciężkiej pracy sprzedawców i "złych klientów" będzie jakaś bonifikata lub inna forma np. zmniejszenia opłat/prowizji itp.?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

az1rael
#21 Demiurg#

To taka wisienka na torcie co mało daje a utracić ją można za byle pryknięcie motyla na zimowej łące

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Norczanek   Jedni chcą inni narzekają, jednoznacznej dobrej odpowiedzi nie ma:

Dlaczego warto mieć tytuł Super Sprzedawcy

  • Twoje oferty wyświetlamy wyżej w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu zwiększasz swoje szanse na to, że klienci zobaczą Twoje oferty przed ofertami innych sprzedających i zrobią zakupy właśnie u Ciebie.
  • Twoje oferty oznaczamy ikoną Super Sprzedawcy. Dzięki niej kupujący wiedzą, że robią zakupy u rzetelnego i profesjonalnego sprzedającego.
  • Korzystasz ze specjalnych szkoleń i kursów, dzięki którym zwiększasz swoją wiedzę zarówno na temat Allegro, jak i sprzedaży w internecie.

Dowiedz się więcej na temat programu Super Sprzedawca.

oznacz moderatorów