anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szybka wysyłka. Jak mam tego dokonać?

euphoria_art
#11 Animator#

Szybka wysyłka

W tej mierze dostajesz punkty za zamówienia wysłane w dniu zakupu – im nadasz ich więcej, tym więcej punktów dostaniesz. Dlatego postaraj się tak zorganizować swoją codzienną pracę, aby nadawać zamówienia w dniu ich złożenia i opłacenia. Aby sobie to ułatwić, skontaktuj się z przewoźnikami i zapytaj o godziny graniczne, do których możesz nadawać przesyłki, aby wyruszyły w drogę jeszcze tego samego dnia. Godziny graniczne dla wybranych przewoźników możesz też sprawdzić na tej stronie.

A teraz Allegro jak takie mądre to nich mi odpowie co mam zrobić w takiej sytuacji.

Jeśli jakiś sprzedawca mieszka na zadupiu i ma najbliżej do jakiegoś punkt nadania paczek  20km to co ma robić jeździć co godzina z paczką aby utrzymać obecny poziom jakości sprzedaży?

Jeśli Allegro odpowie: "tak!" to ja Allegro odpowiem - kto mi zwróci za paliwo w dwie strony 40km?

2. W przypadku większej ilości paczek można zamówić kuriera ale... moje aukcje to mała ilość tylko 8 sztuk co 3 dni, licytacja.

Jeśli Allegro odpowie "Oczywiście musisz zamówić w tej sytuacji kuriera!" To ja Allegro odpowiem, - Panie Allegro zwrócisz mi Pan hajsik za przyjazd kuriera do jednej paczki DPD, za przyjazd kuriera do drugiej paczki UPS i do 3 ostatniej jednej paczki kuriera INPOST?

3. Ostatnie pytanie do Allegro

Dlaczego Allegro wprowadza rasizm i traktuje nas sprzedawców nie równo jak Białych (duże firmy) i Czarnych (małe firmy)? czy ja jestem gorszy? Dlaczego Allegro mnie zastrasza?

Ja po nocach teraz nie będę spał i wydam na leki fortunę, kto mi za to teraz zwróci?

Cytuje Allegro:

 

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@euphoria_art Miara "szybkiej wysyłki" jest sekcją dodatkową. Nie można w niej uzyskać punktów ujemnych, a jedynie dodatnie. Jest to sposób na ewentualnie uzyskanie dodatkowych punktów, a nie karanie sprzedawców, którzy nie mają możliwości nadawania przesyłek w ten sposób. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów