anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Terminowe odpowiedzi na wiadomości klientów.

BrasselMusic
#7 Wielbiciel#

Pytanie do moderatora. Czy jeżeli klient dziś zada mi pytanie o przedmiot przez formularz z poziomu aukcji i odpowiem mu na te pytanie, i następnego dnia ten sam klient zada pytanie o inny przedmiot w taki sam sposób, to czy odpowiedź na drugie pytanie przez tego samego klienta również wlicza się do statystyk allegro?  Bo rozumiem, że jeżeli ten sam klient zada mi kilka pytań tego samego dnia, to do statystyk wlicza się tylko pierwsza moja odpowiedź, co jeżeli ten sam klient zada pytanie za 2,3,4 dni? Czy odpowiedzi również się wliczają do statystyk? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BrasselMusic Co do zasady liczymy pierwszą odpowiedź na pytanie z ostatnich 30 dni i liczymy to codziennie. Dlatego jeśli dany Kupujący napisze dziś i jutro, to od jutra przez 30 dni będziemy liczyli czas tej pierwszej odpowiedzi, ale już za 31 dni policzymy tę jutrzejszą. Dlatego też powinieneś odpowiadać za każdym razem jeżeli Klient pisze następnego dnia  i znów o coś pyta. Jeśli nie odpowiesz na kolejną wiadomość z dziś, to nie będzie miało wpływu na Twoje statystyki teraz, ale w przyszłości może Ci to zaszkodzić w statystykach. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@BrasselMusic Liczy się tylko pierwsza odpowiedź, ale musisz bardzo uważać, bo jeśli w tej samej korespondencji ten sam klient zapyta Cię o inną ofertę, przez "pytanie do sprzedającego" z innej oferty, Allegro traktuje to jak pierwsze pytanie, choć nie jest pierwszym w tej korespondencji. 

oznacz moderatorów