anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Użytkownik z zawieszonym kontem kupił towar, nie odebrał go i wystawił negatywa :)

MAMY ROZWIĄZANIE!
PlHolding
#9 Pomysłodawca#

Witam forumowiczów

 

Niestety ostatnio miałam sytuację w której nie wiem czy się śmiać czy płakać. Użytkownik prawdopodobnie pośrednio działający na zlecenie konkurencji zakupił u mnie towar mimo iż widzę że ma zawieszone konto, zamówił go na paczkomat we Wrocławiu, jako adres podał Świętochłowice(200 km dalej) mimo iż mieszka w Szczecinie bo aukcje własne wystawiał ze Szczecina. Towar wysłałam na paczkomat we Wrocławiu, oczywiście kupujący nie odebrał i wystawił negatywny komentarz z 1 gwiazdką za zgodność z opisem i 1 gwiazdką za obsługę klienta mimo iż towaru nie ujrzał.. bo cel już miał obrany przed zakupem i był to negatywny komentarz mimo moich starań dogodzenia klientowi. Co ciekawe po negatywnym komentarzu moja "Jakoś sprzedaży" spadła o 1001 punktów i spadła poniżej Neutralnego więc nie mogę wystawic nowych ofert i Allegro usuwa codziennie te trwające. Co mogę zrobic w takiej sytuacji? Zainwestowałam w towar kilka tysięcy złotych i zostaje na lodzie.

Kupujący ma zawieszone konto https://allegro.pl/uzytkownik/DianaSoftSklep  mimo tego dokonał zakupu i wystawił komentarz, regulamin 'podobno' zabrania (???)

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
az1rael
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  usuńcie ten komentarz, @PlHolding proponuję pozew i zgłoszenie praktyk nieuczciwej konkurencji do uokiku

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Może ma zawieszone jak sprzedający ale to nie zmienia faktu że takich praktyk się nie stosuje, jeżeli oczywiście to wszystko się potwierdza! Wiele tu takich wątków jest, sami sobie sprzedający robią na złość, szkoda słów!

oznacz moderatorów
PlHolding
#9 Pomysłodawca#

@LEW433No właśnie z tego co mówi regulamin, to jest jasno napisane, że z zawieszonym kontem nie może również dokonywać zakupów oraz wystawiać komentarzy...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak powinno być ale były tu opisane takie przypadki. Musisz czekać do jutra na moderację.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PlHolding działam już w Twojej sprawie z właściwym zespołem, więc na razie poproszę Cię o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
PlHolding
#9 Pomysłodawca#

Sprawa została załatwiona uczciwie przez Allegro w mniej niż 24 godziny. Udało się zakończyć z sukcesem tą dziwną sprawę i dziwny zakup "kupującego". Dziękuje za pomoc i Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PlHolding Cieszę się i polecamy się na przyszłość 🙂 Dobrego wieczoru! 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

😁

oznacz moderatorów