anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Używany zwrot

petinek_pl
#11 Animator#

Witam, @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ otrzymałam zwrot od klienta filtr do wody klient odesłał zamoczony, elementy w wodzie, paragon przeczoczony,opakowanie zawilzgłe... jak można odsyłać produkt w takim stanie?Co jest z ludźmi? Moje pytanie- napisałam,że zwrot jest nie do przyjęcia, wszystko jest przemoczone i używane..spodziewam się negatywa bo skoro klient takie coś odesłał znaczy że oczekuje zwrotu pieniędzy. Czy mogę liczyć na pomoc w usunięciu takiego negatywa gdy go otrzymam skoro zgłaszam to wcześniej po tym jak odebrałam produkt w takim stanie. Oczywiście zaczekam z reakcją klienta ale można się spodziewać.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Uważasz że Allegro usunie Ci negatywa? marzyciel!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl Cześć, w komentarze możemy ingerować tylko i wyłącznie w przypadkach opisanych tutaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/oceny-i-komentarze/kiedy-mozemy-ingerowac-w-opinie-wystawion.... Komentarz, o którym mówisz, jest obecnie wyłącznie hipotetyczny, zatem trudno odnieść się do tego, czy spełnione są przesłanki do jego usunięcia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

Nie możesz i nie masz prawa liczyć na pomoc. Jesteś tylko zwykłym sprzedawcą - to kupujący na tym badziewiu zwanym allegro jest świętą krową i to jemu wszystko wolno. Ty masz przyjąć gów..iany zwrot i dostać negatywa, a jak nie oddasz kasy to allegro protect ją odda i tak oto zostaniesz z negatywem, spadną kretyńskie statystyki i wszystko gra - ważne że prowizja pobrana.
Nie ty pierwszy/a i nie ostatni/a

oznacz moderatorów