anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Umowa własna z InPost

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mitochondrialna
#7 Wielbiciel#

Chcę włączyć umowę własną z InPost, aby nadać mini kurier24 inpost pobranie.

Mam dane aktywujące do umowy Inpost ale nie wiem co wpisać w:

Nazwa umowy,

Co jest kluczem aktywacyjnym 

 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
xyz96
#21 Demiurg#
Jak dodać umowę własną w Wysyłam z Allegro
  1. W zakładce Ustawienia w sekcji Umowy własne wybierz przewoźnika, z którym masz zawartą umowę.
  2. Podaj dane, jakimi logujesz się do narzędzia nadawczego tego przewoźnika.
  3. Kliknij [zapisz]. Gdy zweryfikujemy umowę, w narzędziu pojawi się opcja wysyłki na umowie własnej.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/wysylam-z-allegro-narzedzie-do-nadawania-p...

oznacz moderatorów
Mitochondrialna
#7 Wielbiciel#

DzIękuję.

Chodzi mi jeszcze o to że jak wchodzisz na dodaj umowę w zakładce Ustawienia to niestety pyta o API i inne rzeczy, kórych w tej instrukcji nikt nie opisuje. Ja ten numer API mam ale chodzi min. o Nazwa wyświetlana

oznacz moderatorów
EFMETAL1
#7 Wielbiciel#

A gdzie ta zakładka Ustawienia w sekcji Umowy własne? Nie mogę jej znaleźć.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@EFMETAL1 Najpierw przejdź do zakładki "zamówienia", tam po prawej stronie nad opcjami filtrowania znajdziesz "ustawienia". Na koniec wybierz "umowa własna" z opcji, które będą w kolumnie po lewej stronie. 🙂

w_kiwi_0-1697008131251.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
EFMETAL1
#7 Wielbiciel#

Już nareszcie znalazłam, dziękuję za pomoc.

 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Mitochondrialna, może ten artykuł okaże się bardziej pomocny? Znajdziesz w nim filmik.

Jeżeli nie wiesz, jakie dane wpisać lub gdzie je znajdziesz - są one w umowie z przewoźnikiem. Przewoźnik (opiekun handlowy) z pewnością udzieli Ci więcej szczegółowych informacji. 🙂

Jeśli chodzi o nazwę umowy, to możesz wpisać cokolwiek, np. Umowa InPost, bo jest to tylko nazwa informacyjna dla Ciebie, aby wiedzieć, czego dotyczy umowa, którą dodajesz. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Wygodnis
#7 Wielbiciel#

muszę miec umowę z Inpost żeby dodać ta umowę własną? czy wystarczy załaożone konto na https://manager.paczkomaty.pl ?

kombinuje z dwie godziny jak wysłać towar smartem paczkomat inpost (pierwszy raz ktoś w ten sposób kupił)

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Wygodnis, nie musisz mieć umowy z InPost, aby nadać przesyłkę metodami Allegro InPost 🙂 Sprawdź ten artykuł.

Wystarczy, że zintegrujesz swoje konto Allegro z kontem InPost: https://manager.paczkomaty.pl/auth/login?logout=true 

Później, przy przejściu do Managera, automatycznie zaciągają się zamówienia z Allegro do InPost. Nic nie trzeba dodawać 🙂  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
ricolandia_pl
#7 Wielbiciel#

@mr_oma Piszesz, że nie trzeba mieć umowy własnej z Inpost, żeby nadać przesyłkę metodami Allegro Inpost, a w tym artykule piszą, że trzeba. Inpost nie jest tam wymieniony jako przewoźnik, z którym nie trzeba podpisywać umowy. To w końcu trzeba czy nie trzeba? 🙂

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ricolandia_pl Jeśli chcesz nadawać paczki za pomocą narzędzia Wysyłam z Allegro - to musisz mieć umowę własną z InPost. 

Jeśli chcesz nadawać paczki za pomocą Managera Paczek - to nie musisz mieć umowy własnej z InPost. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
natalka1131
#7 Wielbiciel#

Mam takie pytanie, pierwszy raz ktoś kupił ode mnie pierwszy raz (w cenniku koszt wysyłki 9,99zł), a ja wchodząc na menegera paczek musze zapłacić 17,54 zł - a w cenniku allegro nie mogę zmienić ceny, czy coś robię źle ?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@natalka1131 Czy klient korzystał z darmowej dostawy w ramach Allegro Smart? Najprawdopodobniej nie, dlatego przesyłka musi zostać opłacona. Rozumiem, że próbujesz ją nadać przechodząc na stronę InPost z zakładki Zamówienia?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
TwojBarber
#7 Wielbiciel#

Witam, to już nie aktualne, wszystko się zmieniło. Teraz próbuję dodać umowę własną z InPost, wprowadzam klucz API, system coś tam zapisuje, ale potem znowu mnie przekiruje na dodanie umowy własnej. Co mam robić?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@TwojBarber, aby dodać umowę własną, przejdź do zakładki Ustawienia w Wysyłam z Allegro. 
Z lewej strony wybierz Umowy własne, a następnie [Dodaj umowę własną]. Następnie wybierz ikonę InPost oraz wpisz dane dostępowe do swojego konta w InPost.

Czy postępujesz zgodnie z tą instrukcją? Jeśli tak i to nie pomaga, poproszę Cię o zrzut ekranu, na którym widać, jakie dane wprowadzasz.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów