anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ustalenie stałego podjazdu Allegro ONE Kurier

planeta_kabli
#11 Animator#

Skontakowałem się z Allegro w celu ustalenia podjazdó ONE Kuriuer. 

Mój wniosek został odruzcony ponieważ do tej pory z powołaniem sie na zapis ze strony https://help.allegro.com/sell/pl/c/metody-dostawy-allegro-one#sprawdz-jak-zlecic-stale-odbiory-alleg...
który mówi o tym że 

Możesz zlecić stały podjazd Allegro One Kurier, jeśli będziesz przekazywać minimum 4 paczki w ramach jednego podjazdu – co najmniej 3 razy w tygodniu.

W mojej opinii oraz zgodnie z zasadami językowymi komunikat nie dot opisywanego przypadku. 

Nadaję znaczne ilości przesyłek ONE BOX, zamiast zachęcić mnie do przejścia z UPS/DPD allegro stawia jakieś dodatkowe wymogi zupełnie z czapy. 

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  


oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@planeta_kabli przykro mi,ale nie mam dostępu do Twojej korespondencji w tej sprawie, więc jeśli chcesz odwołać się od decyzji, kontynuuj proszę wymianę e-mailową z onehandlowy@allegro.pl. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Przykro mi ponieważ zostaję zatem bez pomocy onehandlowy@allegro.pl stoi na straży swojej interpretacji.
Wskazują żeby mógł umówić podjazdy musze nadać wskazane przesyłki w 3 podjazdach w okresie (tutaj dochodi nieokreślone) 5 dni. 

Kilkanaśice prób telefonicznych, w końcu udało się Wam mnie namówić, teraz poważnei rozważę czy jest sens... jest błąd którego nikt nie chce roziwązać i to na etapie zapraszania mnie do współpracy, stach pokmyśłeć jak będzie później 🙂

oznacz moderatorów