anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięto nam ponad 6 tysięcy aukcji

gmpowersports
#8 Zapaleniec#

Usunięto nam ponad 6 tysięcy aukcji bo były zdublowane.  Z tym, że wcześniej wystarczyło dać inny tytuł i żadna aukcja nie była usuwana. Dzisiaj rano, raptem w ciągu 5 minut usunięto nam 2 lata pracy. Gratulacje dla wszystkich pracowników allegro. Nikt nawet nie uprzedził, że coś takiego się odjaniepawli....

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mariuszmariok9
#7 Wielbiciel#

Dokładnie to samo spotkało mnie! 9000 aukcji zostało usuniętych.

oznacz moderatorów

gmpowersports
#8 Zapaleniec#

Masakra.... Znam ten ból. Oni coś pozmieniali w między czasie w regulaminie?

oznacz moderatorów

mariuszmariok9
#7 Wielbiciel#

5.4.

Wykonując czynności, o których mowa w art. 5.1, Sprzedający zleca Spółce publikację Oferty we wskazanej przez niego dacie. W przypadku, gdy data nie została określona, publikacja następuje niezwłocznie. Liczba jednocześnie opublikowanych Ofert Sprzedającego nie może przekroczyć bez zgody Spółki 200.000. Liczba Ofert Sprzedającego, dotyczących takiego samego Towaru, opublikowana w ramach tej samej podkategorii (niezależnie od liczby Kont posiadanych przez tego Sprzedającego), nie może być większa niż 2, przy czym ograniczenie to nie dotyczy Towarów, których stan oznaczony jest parametrem innym niż “Nowy”.

oznacz moderatorów

mariuszmariok9
#7 Wielbiciel#

Tylko koła które oferuje w tym przypadku o tych samych parametrach w tej samej kategorii pasuje do kilkunastu modeli. To w jaki niby inny sposób mam je wystawiać?

oznacz moderatorów

mariuszmariok9
#7 Wielbiciel#

Witam,

Niestety dziś doznałem szoku gdyż Allegro usunęło ponad 9000 ofert które są rzekomo zdublowane.

Przedmioty przeze mnie oferowane pasują do bardzo wielu modeli samochodów, mają oczywiście te same zdjęcia i parametry natomiast pasują do zupełnie odmiennych aut.

W kategorii koła dojazdowe nie ma możliwości dodania modeli do których pasuje koło, nie ma również możliwości wprowadzenia wariantu bo jaki miałoby to sens?

 Zwracam się o pomoc ponieważ usunięto 2/3 moich aukcji.

oznacz moderatorów

mariuszmariok9
#7 Wielbiciel#

Kilka lat pracy i doszlifowywania poszło się .....

Jednostronne działanie polegające na zamknięciu wyniku ciężkiej pracy przez lata jest absurdem!

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Jak widać niewystarczająco, bo jeszcze się dublują

IMG_20231023_124501-removebg.png

oznacz moderatorów

gmpowersports
#8 Zapaleniec#
  • dwie mogą być. Nie może być więcej niż dwie....
oznacz moderatorów