anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób mogę złożyć reklamację na niewłaściwe rozwiązanie mojej sprawy przez konsultanta a...

Sept77
#8 Zapaleniec#

miałem podpięte jedno konto bankowe PL z  zaznaczoną opcją wypłata ,,na żądanie,, założyłem drugie konto bankowe CZ do wypłaty w koronach,konto zostało zweryfikowane i zleciłem wypłatę środków.Natomiast po iluś tam dniach środki w koronach automatycznie powędrowały nie na konto CZ tylko na PL  a zaznaczam była to druga wypłata nie pierwsza ,próbowałem wyjaśnić tą sprawę u kilku konsultantów ale wszyscy są zieloni i musieli podpierać się bądź działem technicznym bądz jakimś tam działem eksperckim,oczywiście jedni i drudzy inaczej odpowiadają ale do czego są zgodni że winny oczywiście nie ma po stronie allegro. Podpinając drugie konto czyli CZ opcja wypłaty ,,na  żądanie,, zmieniła się na automatyczną czyli jeżeli tak było to nie powinno tak być ale dobra niech była automatyczna ale dlaczego wpłata nie poszła automatycznie korona czeska na konto CZ  ,tym bardziej że była tam już jedna wpłata ???        

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sept77 Cześć. Reklamację obsługową możesz złożyć tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Sept77
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  co to za składanie reklamacji... bardziej jest to jako forma zapytania i wybrania najlepszej dla siebie formy komunikacji.Nawet allegro nie ma  prawidłowego formularza  reklamacyjnego ...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sept77 Nie ma innego sposobu. Opisz całą sytuację, opisz swoje roszczenia i wybierz mejlową wysyłkę zgłoszenia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Sept77
#8 Zapaleniec#

serwis który zarabia miliony na prowizjach,wstyd i tragedia ! 

oznacz moderatorów