anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jakich punktach można nadać przesyłkę którą Klient zażyczył sobie do Allegro One Punkt Epaka?

pro-made
#7 Wielbiciel#

W jakich punktach można nadać przesyłkę którą Klient zażyczył sobie do Allegro One Punkt Epaka? Na mapie która się wyświetla można wybrać punkty DPD, Allegro, Poczta, UPS. Czy faktycznie w dowolnym z nich mogę nadać? Wybrałem jeden z nich markowany jako Poczta i wyskakuje po zatwierdzeniu że nie mogę go wybrać.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pro-made   Możesz nadać w saloniku Kolportera albo w punkcie epaki.

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-punkty-kolporter-dodalismy-nowe-punkty-i-zmienilismy-na...

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pro-made
#7 Wielbiciel#

To jest jasne dla mnie - dzięki. Pytanie dlaczego pokazuje się mapa w której można wybrać punkty nieprawidłowe - PP, DPD, UPS. To pytanie do Allegro - ale właśnie to niedoprecyzowanie spowodowało u mnie niejasność.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pro-made Wyjaśniam tę kwestię, więc jak tylko dostanę informację zwrotną od zespołu odpowiedzialnego za Allegro One, wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pro-made Dostałam już potwierdzenie, że taką przesyłkę możesz nadać w dowolnym punkcie Allegro One.  Wszystkie dostępne w tej chwili miejsca znajdziesz na tej mapce. Jeśli chodzi o to, dlaczego na mapce pojawiają się również punkty DPD, Poczta i UPS, które dla tej formy są niedostępne, to podczas nadania w Wysyłam z Allegro nie zaznaczyłeś filtra "Allegro", stąd pojawiły Ci się wszystkie możliwe formy nadania. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pro-made
#7 Wielbiciel#

ew. jakiemu kurierowi mogę przekazać przesyłkę przy okazji np jakiejś dostawy do nas? Czy mogę tak zrobić pomimo wcześniej wybrania punktu nadania?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pro-made   Masz tam email i pytaj :

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/one-by-allegro-informacje-dla-sprzedajacych-eKALEP0OvH0#zleceni...

 

A najlepiej zorientować się jakie są możliwości nadawania zanim udostępni się jakąś metodę dostawy 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pro-made
#7 Wielbiciel#

nie chce zlecać stałego odbioru, a ten mail chyba tego dotyczy.

oznacz moderatorów