anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wciąż brak poprawy przelicznika ZŁ na KC

mdfimage
#10 Popularyzator#

Wciąż występuje błąd w tłumaczeniu opisów ofert na allegro.cz z języka polskiego - fraza "zł" zostaje zamieniona przez translator na "kC" co wprowadza klientów w błąd. Przykładowo w opisie znajdują się informację o ewentualnych dopłatach w złotówkach a czeski klient ma podane te same wartości w koronach. Zgłaszałem ten problem na infolinii kilka dni temu ale wciąż nie zostało to poprawione...

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Coś wiadomo kiedy zostanie to poprawione?

Przykładowy Numer oferty: 13558040695

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mdfimage Jeśli problem został już zgłoszony, pozostaje mi prosić Cię o cierpliwość. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mdfimage
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Wciąż nic! Naprawcie to w końcu bo to ogromny problem i wprowadza wszystkich czeskich klientów w błąd....

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mdfimage Bardzo mi przykro, że tyle czekałeś na odpowiedź. Dopytam, na jakim etapie prac jesteśmy w tym temacie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mdfimage
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdfimage przykro mi, ale otrzymałam odpowiedź, że musi to jeszcze trochę potrwać. 
Odpowiedni dział pracuje nad rozwiązaniem, ale nie otrzymałam informacji konkretnie na kiedy przewidziane jest wprowadzenie poprawek. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdfimage
#10 Popularyzator#

Przecież to się w głowie nie mieści, iż nie wstrzymaliście sprzedaży na czeskiej wersji do czasu naprawienia tego DRASTYCZNEGO BŁĘDU. Przecież zmiana rodzaju waluty bez przewalutowania wprowadza każdego klienta w błąd. Ręce opadają co się dzieje z tym allegro... 😲

oznacz moderatorów