anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta bankowego potwierdzona przez operatora płatności, lecz konto nadal zablokowane

Magda5824
#7 Wielbiciel#

Wysłałam do operatora płatności zdjęcia dowodu osobistego w celu odblokowania możliwości wypłacania środków z Allegro. Po dłuższym czasie braku reakcji, wysłałam email do operatora z zapytaniem o przebieg weryfikacji. Operator napisał, że weryfikacja powiodła się i Allegro zostało poinformowane o pomyślnej weryfikacji, lecz konto jest nadal zablokowane.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Magda5824 Cześć. 🙂 Wszystko się zgadza. Zleciłaś przelew weryfikacyjny i przesłałaś dokumenty do operatora Przelewy24 i wypłaty u tego operatora są aktywne.

Środków nie możesz wypłacić, bo znajdują się one na Twoim saldzie w Allegro Finanse u operatora PayU, nie Przelewy24. Aktywuj wypłaty u operatora PayU: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Magda5824
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, kiedy będzie odblokowne moje konto? Wysłałam już dowód do PayU oraz przelew 1,01 Zł. Jak na standardy Allegro to zbyt długo to trwa.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Magda5824 Cześć 🙂 Weryfikacja konta do wypłat u operatora PayU trwa do 3 dni roboczych. Jeśli do jutra konto nie zostanie zweryfikowane, to daj znać. Skontaktuje się z operatorem w Twojej sprawie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów