anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja rachunku w Kantorze Walutowym AliorBanku, prowadzonego w koronach czeskich

SilverLadyAnna
#9 Pomysłodawca#

Mam pierwszą sprzedaż do Czech. Założyłam konto w koronach czeskich w Kantorze Walutowym AliorBanku. Podczas weryfikacji zostaję przekierowana jednak nie do Kantoru Walutowego AliorBanku, ale do samego AliorBanku. Niestety są to dwa różne oddziały i dwa różne dostępy. W związku z tym z poziomu weryfikacji Allegro nie jestem w stanie zalogować się do Kantoru Walutowego i wykonać przelewu na 1 PLN. Jak to obejść? 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SilverLadyAnna Rozumiem, że jest to usługa Alior Banku, która powoduje otwarcie nowego rachunku, nie działa w ramach rachunku, który już posiadasz?

Weryfikację można przeprowadzić, wykonując przelew z własnego konta bankowego. Nie jestem pewna czy kantor walutowy, o którym piszesz, spełnia ten warunek. Możesz jednak spróbować wykonać z niego przelew tradycyjny, kopiując dane do wpłaty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

SilverLadyAnna
#9 Pomysłodawca#

Hej, dzięki za odpowiedź. Kantor Walutowy ma normalne rachunki w walutach obcych, identyczne jak w innych bankach.

Mogę bez problemu wykonać przelew z mojego konta w Kantorze Walutowym, ale nie wiem, na jaki numer rachunku mam przelać tę nieszczęsną złotówkę. Gdzie go znaleźć? Dasz radę podpowiedzieć?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SilverLadyAnna wejdź proszę tutaj, kliknij "przejdź do banku" przy PayU i jeśli od razu nie zobaczysz danych do przelewu, to wybierz proszę "przelew tradycyjny".
W ten sposób otrzymasz dane do wykonania przelewu, skopiuj je proszę dokładnie tak samo. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

SilverLadyAnna
#9 Pomysłodawca#

Niestety nie da się wykonać przelewu z konta w koronach czeskich na konto w złotówkach. Z konta prowadzonego w koronach mogę wykonać przelew tylko na knoto w koronach czeskich. Konto wybrane przeze mnie z listy (Alior Bank), którą oferuje Allegro, jest prowadzone w złotówkach i z mojego konta w koronach nie da się wykonać na nie przelewu. 

oznacz moderatorów

SilverLadyAnna
#9 Pomysłodawca#

Spróbowałam to zrobić jako przelew z zagranicy i prawdopodobnie udało się. Nie wiem tylko, jaką prowizję przyjdzie mi zapłacić 😞 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Był tu już opisywany sposób łączenia konta ale z Alior banku tam musisz założyć konto w czeskiej walucie i później ewentualnie przelewać na Alior kantor by wymienić na złotówki w miarę atrakcyjnym kursie 

oznacz moderatorów