anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wiadomości od klientów

na-obcasach
#11 Animator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dlaczego w miarach terminowe odpowiedzi i średni czas odpowiedzi mam status brak danych,skoro w ostatnich 30 dniach miałem wiadomości od klientów i terminowo na nie odpowiadałem

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@na-obcasach Cześć. 🙂 Czy mogę prosić o przesłanie zrzutów wiadomości od klientów na spolecznosc@allegro.pl? Ważne jest to, że klienci muszą wysyłać te wiadomości przez opcję "Zadaj pytanie". Według moich danych ostatnie takie pytanie zostało do Ciebie wysłane 23 października. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

@ko_alka ,wysłałem

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@na-obcasach Czy chodzi tylko o tę jedną wiadomość? To nie jest wiadomość zadana z poziomu oferty (przycisk "Zadaj pytanie"), tylko pytanie klienta dotyczące zakupu. Na zrzucie również widać informację, że jest to pytanie o zakup

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

@ko_alka ,nie wiedziałem że do punktacji liczą się tylko wiadomości zadane z poziomu oferty.

Dla mnie wiadomość to wiadomość

Kupująca zadała pytanie czy może zwrócić towar po terminie,bo przegapiła termin,a ja przystałem na tą propozycję z własnej dobrej woli. I co mam z tego?

Ciekaw jestem,czy w przypadku braku mojej odpowiedzi na wiadomość od kupującej dotyczącą zakupu,allegro nie "nagrodzi" mnie odpowiednio

Obetniecie punkty w takiej sytuacji? Domyślam się że tak

 

oznacz moderatorów