anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielokrotnośc kosztów wysyłki

stgm
#7 Wielbiciel#

Witam

Może tym powinien się zainteresować kupujący, ale ja też jestem tym zainteresowany

Klient kupił od nas 5 sztuk miary składanej

https://allegro.pl/oferta/miara-skladana-drewniana-metrowka-2m-makita-11679267824

Nie miał wykupionej opcji SMART i wybrał opcję Allegro miniKurier InPost (koszt przesyłki 10,95 zł)

Wysłaliśmy mu w jednej przesyłce i zapłaciliśmy właśnie 10,95 zł, a jemu koszty dostawy policzono jakby każda sztuka była w osobnej przesyłce. Czy to jest w porządku, czy powinien on tak przepłacać, czy moze to my winniśmy wysłać 5 paczek i płacić za każą osobno? Poniżej screen z sytuacja. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Zresztą przy mojej próbie kupna (przykładowo paczkomatem) też koszty wysyłki automatycznie mnoży mi razy 5. Czemu tak się dzieje?

stgm_0-1642604773901.png

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@stgm Ustawiłeś maksymalną ilość w paczce przy tej dostawie 1 szt. Jeżeli klient kupił 5 sztuk, liczy mu więc 5 paczek po 1 sztuce. Ustaw tam więcej sztuk w paczce. 

oznacz moderatorów

stgm
#7 Wielbiciel#

A czy muszę z automatu klientowi zwrócić za koszty wysyłki, czy tylko wtedy kiedy o to mnie poprosi/zażąda? Jeśli uzna że przepłacił

oznacz moderatorów