anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość świruje

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

Wszystko było ok, produkty z jednej kategorii i nagle jest problem, ani rozłączyć się nie da obecnie ani dołączyć innych

wielo.jpg

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

nie da się odpiąć:

holo1.jpg

oznacz moderatorów

dlook
#8 Zapaleniec#

Umnie to samo. Wielowariantowość świruje. Zmieniają mi sami parametry. Przykład - z mojej sukienki o długości mini zmienili na "do połowy łydki". Ich algorytm lepiej wie jaka to sukienka. A jak chcę zmienić na moją długość to wyskakuje komunikat, żebym połączył z niewłaściwym produktem. Cyrk na kółkach

oznacz moderatorów

WITLEATHER_PL
#8 Zapaleniec#

No masakra jakaś, rozłączyli oferty wielowariantowe, bałagan jakiego nie było 😞 a najgorsze ze nie idzie tego poprawić, a teraz nawet dodać nowej oferty . . . 

oznacz moderatorów

unik_sklep
#11 Animator#

a to standard, ktoś pewnie zgłosił błąd w produkcie i tak sobie zmienili. Bo dla jednych midi a dla drugich do połowy łydki

oznacz moderatorów

-GOSI-
#9 Pomysłodawca#

U mnie taki sam problem ... serwis podstawia mi w katalogu KOLOR WIELOKOLOROWY, kiedy rzecz ma np kolor CZARNY  Czy NIEBIESKI i jak klikam nie łącz z katalogiem i jak było zawsze , tworzyło nową ofertę, tak teraz nie ma możliwoci wystawienia przedmiotu w serwisie. Walczę już kilka dni z tym...ręce mi opadają...W końcu wystawiałam poprzez połączenie z kolorem wieokolorowym, bo chociaż aukcja jest jako aktywna... zgłosić błędu też nie można, bo przyczepia się o parametr, którego nie posiadamy...

oznacz moderatorów

dlook
#8 Zapaleniec#

To jest pikuś. Mi przy bluzie męskiej kazało połączyć z produktem "sukienka plażowa" 😄

Oni tego w ogóle nie ogarniają i wciskają sprzedawcom kit

oznacz moderatorów