anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

WIELOWARIANTOWOŚĆ ROZŁĄCZENIE PROBLEM

erni1_1
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry .

Mam problem , od jakiegoś czasu jest zamieszanie z ofertami wielowariantowymi . Klienci zgłaszają nam problemy ponieważ połączone są (chyba automatycznie przez Allegro) oferty nie powiązane ze sobą w żaden sposób .

Dzwonią do nas ponieważ mają problemy z wybraniem właściwego produktu.

Podaję kilka ofert : 10915405048 , 9584111519, 9313252303 , 11118409909 (to jest tylko kilka ofert z wielu).

Dziś rano postanowiliśmy rozłączyć wszystkie oferty wielowariantowe w których jest problem . Jednak pomimo tego wygląd ofert się nie zmienił . W dalszym ciągu występują jako z opcją wielowariantową . 

Zaznaczę że u nas w formularzu wszystko jest ok jako rozłączone oferty .

Czy musi minąć jakiś czas zanim one się rozłączą czy jest to automatycznie po kliknięciu rozłącz?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@erni1_1, prawdopodobnie bierzesz udział w teście, o którym jakiś czas temu pisaliśmy tutaj. Na stronie niektórych ofert możemy wyświetlać wszystkie dostępne warianty produktu.

News co prawda pochodzi z kwietnia, ale 20 lipca ruszyła druga edycja tego testu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

erni1_1
#9 Pomysłodawca#

Mam prośbę . Sam dobrowolnie nie pisałem się do takiego testu . Bardzo proszę o usunięcie naszych ofert z takich eksperymentów . Bardzo utrudnia nam to pracę , dużo klientów dzwoni zdezorientowanych przez co spada nam sprzedaż . 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@erni1_1, bardzo mi przykro, natomiast nie ma takiej możliwości. Tym niemniej dopilnuję, aby Twoje zgłoszenie trafiło do osób odpowiedzialnych za ten test. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

erni1_1
#9 Pomysłodawca#

osobiście uważam , że takie zmiany dla niektórych sprzedawców są  niezgodne z zasadami uczciwej konkurencji . Allegro jako platforma handlowa powinna dla wszystkich sprzedawców zapewnić uczciwe i równe przeprowadzenie transakcji sprzedaży na platformie . Zmiana szaty graficznej oferty lub dodatkowe możliwości wyszukiwania produktów tylko dla niektórych sprzedawców bez  potwierdzenia i zaakceptowania takich zmian niestety narusza w rażący  sposób takie zasady .

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@erni1_1 Niestety, ale sami się "zapisujemy" akceptując regulamin, w art. 8. Tak przynajmniej ja to rozumiem.

8.13.

Spółka może prowadzić testy nowych usług, procesów lub funkcjonalności na Allegro lub testy dotyczące zmian obecnych usług, procesów lub funkcjonalności na Allegro. Testy mogą mieć wpływ na korzystanie z Allegro przez Użytkowników, w tym na sposób wyświetlania Ofert w wynikach wyszukiwania. Testy mogą być prowadzone wyłącznie przez czas i w zakresie niezbędnym i proporcjonalnym do osiągnięcia celu testu. Spółka prowadzi testy wyłącznie w celu rozwoju Allegro, dostosowywania się do zmian rynkowych, dostosowania się do zmian w przepisach prawa lub ulepszania świadczonych usług.

W tym przypadku, funkcjonalność: blok wielowariantowości, udostępnienie użytkownikom możliwości wyboru wariantu produktu.

oznacz moderatorów