anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość

MAMY ROZWIĄZANIE!
Hisert
#9 Pomysłodawca#

Mamy wystawiony produkt wielowariantowy. Niestety klient, pomimo połączenia ofert, nie widzi wariantów kolorystycznych. Co zrobić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Hisert Cześć. 🙂 O które dokładnie oferty chodzi? W pierwszej kolejności sprawdź, czy zgadzają się parametry w produkcie (powinny się różnić tylko kolorem), a także czy mają te same zdjęcia produktowe (czyli produkt ułożony jest w ten sam sposób). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Hisert
#9 Pomysłodawca#

numer aukcji 15074570156

 

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Hisert Na początek sam musisz poprawić parametry w swoich produktach. Przykładowo: 

Parametr "Rodzaj" w produkcie połączonym z ofertą https://allegro.pl/oferta/bellivalini-legginsy-push-up-wysoki-stan-sport-fitness-blv50-254-s-1507457... to "Klasyczne". 

Z kolei np. w produkcie połączonym z ofertą numer 15084126169 już masz w parametrze Rodzaj "Inny". Od razu załączam link do zgłoszenia błędu w produkcie, żebyś to sobie poprawił: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/produkt/zglos-blad/11fa0d48-3672-4c82-b1d5-a39b2128c513. To samo np. w ofercie 15084170079 (parametr Rodzaj masz "Inny). 

Dodatkowo miniatury produktów są inne (pokazujesz leginsy z innej perspektywy). To też należy poprawić. Spójrz:

ko_alka_0-1706777305936.jpeg

ko_alka_1-1706777319373.jpeg

 

 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Hisert
#9 Pomysłodawca#

ale rodzaj inny może pozostać czy to prowadzi do problemu z wielowariantowością?

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Hisert Rodzaj powinien być taki sam w każdym produkcie, który chcesz połączyć w jedną grupę wielowariantową (czyli np. w każdym produkcie daj "Klasyczne"). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Hisert
#9 Pomysłodawca#

ale mi zależało na rodzaju " inne" i dlatego mają inne a nie klasyczne

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Hisert To daj wszędzie inne. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
chessmasters1
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

proszę o pomoc, mam wystawione trampki w kilku wariantach, niestety nie mogę dołączyć białych do reszty, wszystkie parametry są takie same.

oferty numer 15362008741 - są połączone
oferty numer 15393422981 - nie da się ich połączyć z resztą

proszę o pomoc dziękuję.

oznacz moderatorów