anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, jaki program używacie do przechowywania aukcji ? żeby np wystawić jakiś produkt po pół roku

astronik2000
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

7YP6K
#12 Orędownik#

 @astronik2000 Używam baselinkera, ale zwykły excel z tym wystarczy https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/obsluga-ofert/moj-asortyment?limit=20&publication.status=AC...

Edit. Jednak nie. Pliki z ofertami nie zawierają opisu 😞

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Pobierz sobie plik z allegro.

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

Plik z allegro jest dobry jak się chce zmienić ceny i wrzucić od razu aktualizację a nie ma się zewnętrznego programu do tego. Za pół roku po zakończeniu większość ofert będzie mieć nieaktualne parametry lub nawet kategorie i trzeba będzie i tak wszystko robić od nowa. Plik z allegro nie zawiera też zdjęć z tego co wiem tylko linki do tych już wrzuconych.

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

Ja używam sello przy ~30000 ofert.

Jeśli chodzi o samo zarządzanie ofertami to zależy od ilości, jeśli masz do ~1000 ofert to baselinker, jeśli więcej to sello wychodzi taniej bo płacisz raz na rok i możesz zarządzać nawet listą 100000 ofert. (kończyć, wznawiać, edytować, tworzyć itp). I wszystkie masz u siebie na komputerze w bazie danych nawet jak allegro je zarchiwizuje.

Przy mojej sprzedaży za baselinker płaciłbym 450zł netto miesięcznie... nie ma opcji. Sello kosztuje 165zł na rok.

oznacz moderatorów