anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, mam problem z wystawieniem ofert która ma ten sam kod EAN ale różne parametry i inne wymiary.

ppuhpiker
#9 Pomysłodawca#

Wystawiłem ofertę do której jest określony kod EAN i ta oferta jest aktywna i widnieje. Problem pojawił się kiedy chciałem wystawić drugą ofertę posiadającą ten sam kod EAN ale inne parametry, czytaj rozmiary . Druga oferta nie może być aktywna ponieważ pokazuje się komunikat że taki kod EAN już istnieje. Próbowałem połączyć ale w żaden sposób nie mogę tego dokonać. Co robię nie tak ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_Likos_
#21 Demiurg#

@ppuhpiker  bład jest w kodzie EAN skąd go masz? z produktu ? Od prosucenta? czy sam nadawałeś?

Według gs1 każdy inny parametr ( np rozmiar) powinien miec nadany osobny numer ean

oznacz moderatorów

ppuhpiker
#9 Pomysłodawca#

To jest kod z produku.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@ppuhpiker  I na różnych rozmiarach jest dokładnie ten sam EAN ? 

Hmm może jesli podasz kod moderacja sprawdzi w bazie gs1 ? Nie jestem pewein ale zdaje sie że allegro ma dostęp i moze zweryfikowac

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ppuhpiker
#9 Pomysłodawca#

Tak wystawiałem już dużo ofert gdzie kod był ten sam ale różne rozmiary i to wszystko jest aktywne, a w tym przypadku coś nie gra.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@ppuhpiker zdaje sie że allegro zaczeło weryfikować kody z bazą gs1 i jeśli nie ma w bazie gs1 produktu z danymi parametrami to allegro pokazuje go jako błedny

 a swoją drogą to bardzo dziwne . my na każdym prdukcie rożniacym sie choćby jednym parametrem mamy inny ean . Mało tego inny ean jest dla pojedynczej sztuki a inny dla opakowania zbiorczego danego produktu. Dlatego mnie to dziwi że ten sam kod ean na różniących sie produktach

oznacz moderatorów

ppuhpiker
#9 Pomysłodawca#

Pierwsza oferta z tym samym kodem weszła bez problemu i zastrzeżeń ze strony allegro a druga oferta już nie weszła.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ppuhpiker Cześć. 🙂 Jeden kod EAN powinien przynależeć do jednego produktu (z jednym rozmiarem). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów