anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wtyczka allegro - problem z aukcjami

okulary_expert
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, szukam kogoś kto korzysta z wtyczki allegro na swoim sklepie i ma problem z wystawianiem produktów. Od jakiegoś czasu allegro żąda wybrania katalogu dla produktów, które dodaję i nie we wszystkich produktach mam taką możliwość, w związku z czym, kiedy nie mam katalogu pojawia się błąd aukcji i nie zostaje ona wystawiona. Pomoc techniczna od wtyczki z tym walczy, jednak zbyt długo, twierdzą też , że to wina allegro.

Czy ktoś się z tym spotkał i wie jak to rozwiązać?

Będę wdzięczna, pozdrawiam!

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Client:112604949
#10 Popularyzator#

@okulary_expert Developerzy wtyczki powinni to rozwiązać, tworząc nowy produkt wraz z aukcją. Niestety podejrzewam, że stosują starszą implementację API i tam to osobny proces, który by wymagał najpierw utworzenia produktu a potem dopiero aukcji z przypisanym produktem. A co do wymogu, niestety tego się nie da ominąć. Do czegoś swoje oferty musisz przypisać.

oznacz moderatorów

okulary_expert
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedź. Wygląda to tak, że dodaję nowy produkt i on posiada zakładkę "allegro", w której oczywiście muszę uzupełnić potrzebne parametry i tam jest pole "Wybierz produkt z katalogu ", które raz pozawala wybrać kategorię, a raz nie. Dlatego już zgłupiałam, czy to wtyczka jest winna, czy allegro.

oznacz moderatorów