anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wybiórcze wyświetlanie ofert

MarcinKRS00
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, moje oferty nie wyświetlają się realnie na liście wyszukiwań, co prawda kiedy ja sam z mojego IP spojrzę na wyszukiwania to wszystko widze i to na drugim miejscu sponsorowanych ponieważ ustawiłem wysokie CPC. Natomiast kiedy zmienię IP przez VPN i wejdę na allegro jako osoba niezalogowana przez przeglądarkę TOR to okazuje się że moja oferta nie istnieje na liście. Nie jest to spowodowane żadnym nie wystawianiem faktur ponieważ byłem niezalogowany. Nie byłoby to oszustwo gdybym nie płacił za wyróżnienia ale na ten moment to sprawa dla UOKIK. Proszę o ustosunkowanie się.

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

MarcinKRS00
#8 Zapaleniec#

Poza tym dochodzi jeszcze sprawa naliczania Allegro Ads, panel ADS pokazuje 1 kliknięcie w ofertę natomiast licznik wyświetleń w panelu mój asortyment 0. Pytanie czy to licznik wyświetleń jest zepsuty czy ADS naliczają się bezpodstawnie?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MarcinKRS00 podaj mi proszę przykładowy numer lub link do oferty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MarcinKRS00
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MarcinKRS00 pod jakim hasłem próbujesz wyszukiwać swój produkt? U mnie twoja oferta pojawia się na pierwszym miejscu, również wśród sponsorowanych:

Zrzut ekranu 2024-03-6 o 19.13.49.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MarcinKRS00
#8 Zapaleniec#

Magiczne gąbki.PNGmagiczne gąbki2.PNG

Proszę Olu oto porównanie z mojego IP i z innego, dodam jeszcze że tam pod spodem na innym IP nie było nigdzie mojej oferty

oznacz moderatorów

Biale_Stokrotki
#11 Animator#

weszłam ze swojego konta z ciekawości i tez mam twoja ofertę na 1 miejscu 

wpisałam - magiczna gąbką 100

jak wpisze - magiczna gąbka 100 - to już na 11 miejscu  😂

 

oznacz moderatorów

MarcinKRS00
#8 Zapaleniec#

Odkąd zacząłem temat wpadło zamówienie - wcześniej przez dwa dni nic, zbieg okoliczności, dzięki za zainteresowanie!

oznacz moderatorów

MarcinKRS00
#8 Zapaleniec#

30 minut po rozpoczęciu tematu tak dokładnie*

oznacz moderatorów

Biale_Stokrotki
#11 Animator#

Czekaj zaraz podeślę kilka moich „stojących” ofert 😂😂😂

oznacz moderatorów

MarcinKRS00
#8 Zapaleniec#

Wiem że nie jest to odosobniony przypadek i na takiej zasadzie działa algorytm, na firmowym koncie było bardzo podobnie aczkolwiek granica była gdzie indziej. Pozwalano na sprzedaż ok, 10 zamówień po czym nagle urywało. Na firmowym IP widać oferty, na innych już nie. Gdyby nie dało się tego sprawdzić właśnie przez VPN brzmiało by jak teoria spiskowa. Pytanie jakie są widełki obrotu jaki można uzyskać i od jakich czynników zależy ww wybiórcze wyświetlanie ofert.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MarcinKRS00 powiem Ci tak nie widzę tu żadnego wałka, kombinowałem na różne sposoby, różne kombinacje i przeglądarki i zawsze jest na pierwszym miejscu sponsorowana, a nie zawsze promowana 🙂 czasem są dwie czasem jedna Twoja oferta 

Napisz po jakim haśle szukasz, po drugie dla mnie 14 zł za 100 szt cena podejrzana, po trzecie konto prywatne, po czwarte ograniczasz wyszukanie kontom firmowym a kto bierze 100 gąbek więc nie licz na wielką sprzedaż 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MarcinKRS00
#8 Zapaleniec#

No można mówić że mam paranoje ale 30 minut po zaczęciu tematu była sprzedaż a wcześniej przez dwa dni nic, konkurencja z powiedzmy że z tym produktem ale inna wielkość po 200-300 miesięcznie. Większość sprzedaży tych gąbek bo sprzedawałem już je na firmowym to osoby fizyczne(one się tak jakby ścierają do zera to nie jak zwykła gąbka).  Dzięki za odpowiedź.😁

oznacz moderatorów

-GOSI-
#9 Pomysłodawca#

"po czwarte ograniczasz wyszukanie kontom firmowym "

W jaki sposób Sprzedawca ogranicza wyszukiwanie kontom firmowym? gdzieś się to włącza, gdzies wyłącza?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@-GOSI- W ofercie sprzedający zaznaczył, że nie wystawia faktury (parametr Faktura: Nie wystawiam faktury) 

https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/wprowadzilismy-zmiany-w-wyswietlaniu-ofert-na-allegro-business-... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

-GOSI-
#9 Pomysłodawca#

dziękuję za opowiedź. Pozdrawiam

oznacz moderatorów