anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wypłata z allegro nie na ten numer konta

brumchilda
#7 Wielbiciel#

Hej, mam problem, nie zauważyłam , że numer konta do wypłat z allegro nie został przeze mnie zaktualizowany. Używałam allegro wiele lat temu. Kliknęłam wypłać i dopiero zauważyłam, że numer nie ten. Co moge w tej sytuacji zrobić. Nawet nie pamietam w którym banku to konto miałam myśle, że jakies 13 lat temu 😞

Czy jest możliwość cofnięcia tych srodk ów przez allegro?

 

bedę wdzięczna za podpowiedź 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli nr konta bankowego jest nieaktualny to środki wrócą d AF a tu zaktualizuj konto do wypłat.Po zmianie numeru rachunku bankowego, ze względów bezpieczeństwa, nakładana jest jednodniowa blokada wypłat.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Znowu się mylisz. Jednodniowa blokada jest nakładana po zmianie numeru konta z aktualnego, czynnego, na inne, a nie po zmianie z zamkniętego, nieaktualnego na czynne.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@brumchilda Pieniądze wypłacone na zamknięty rachunek bankowy wrócą do Twojej zakładki Allegro Finanse po kilku dniach. W tym czasie zmień numer konta, abyś mógł jej ponownie wypłacić. Potem napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf&subjectId=86e88a9d-e... i poproś o zdjęcie blokady wypłat, która jest nakładana po wypłacie na nieaktualny rachunek.

oznacz moderatorów