anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysokie koszty za Allegro Przesyłka Polecona? Dlaczego płacę 11,99 zł, a kupujący 6,99

morfeus_sklep
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam. 

Dzisiaj zauważyłem, że naliczane mi są opłaty za "Allegro Przesyłka polecona" w wysokości 11,99 i w moim rozliczeniu jest to oznaczone jako Allegro Pocztex Kurier 48 (PP_P1_KURIER_48). A kupujący wybiera to jako "Allegro Przesyłka polecona" i płaci 6,99. Nie mogę ustawić wyższej kwoty. Oznacza to, że do każdej wysyłki dopłacam 5 zł! Towary które w taki sposób wysyłam to przeważnie drobiazgi po około 5 zł. Oznacza to, że biorąc pod uwagę prowizję, opłatę transakcyjną, koszty opakowania i wizyty na poczcie to jestem kilka zł w plecy na każdej takiej transakcji.

Czy to nie jest błąd w naliczaniu takiej wysokiej opłaty i jej typu, kiedy w cenniku jest ustawiona "Allegro Przesyłka polecona" ? Powinno się chyba naliczać 6,99 a nie 11,99 !

morfeus_sklep_0-1686350326689.png

morfeus_sklep_1-1686350475472.png

 

W jaki sposób można się skontaktować z Allegro i złożyć jakąś reklamację lub chociaż zapytanie o wyjaśnienie.
Ograniczenie możliwości kontaktu a Allegro to jakiś dramat 😞

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tak działa smart . To kupującemu ma się wydawać że ma dostawę za darmo a Ty musisz koszt dopłaty doliczyć do ceny produktu i stosownie podnieść cenę by nie zostać z gołą d...ą. 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

dokładnie tak to działa i to nie od wczoraj ani nie od roku tylko dłużej 😞

tak jest w regulaminie który zaakceptowałes i tak dobrze, ze się połapałeś.

I uwaga - to działa nawszytskich metodach dostawy smart, nie tylko na tym poleconym

oznacz moderatorów