anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie nowych ofert - wystaw podobną

PysioSklep
#7 Wielbiciel#

Cześć
Wystawiam nowe oferty przez "duplikowanie" innych. Dzięki temu nie musze uzupełniać w ofertach cenników itp.
Kasuje poprzedni produkt z katalogu i wyszukuje nowy, zazwyczaj jest już utworzony. Szukam go po EAN i zaciąga mi zdjęcia opisy parametry itp.
Zawsze zaciągało też KATEGORIE a od kilku dni kategoria zostaje taka sama jak produktu poprzedniego. Co za tym idzie parametry przypisane do nowego produktu mają się ni jak do kategorii poprzedniego, co blokuje wystawienie oferty.

Czy ktoś wie o co chodzi? Czy to jakieś nowe super rozwiązanie allegro? Czy po prostu jakiś tymczasowy błąd?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PysioSklep Nie jest to błąd formularza. Kategoria nie jest zmieniana, bo możesz też wystawić produkt w tej samej kategorii, co pierwotną ofertę. Wystarczy, że klikniesz "zmień" i uzupełnisz kategorię. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

PysioSklep
#7 Wielbiciel#

Kategoria jest przypisana do produktu, przy tworzeniu katalogu produktu. Mogę ją zmienić jasne, ale musze wstrzelić się dokłądnie w tą kategorię do której przypisany jest produkt, bez tego parametry blokują wystawienie aukcji. Podczas wystawiania poprzez "Dodaj Nową Ofertę" i wyszukując produktu z katalogu, kategoria uzupełnia się automatyczniie, idąc tym tokiem działania nie powinna się uzupełniać bo mam możliwość jej zmiany... 
Chodzi o to, że zawsze się zmieniała kategoria, podczas duplikowania ofert automatycznie przypisywała się do katalogu a parametry same się uzupełniały. Teraz wszystko się dzieje ok, parametry siępodmieniają do kategori z katalogu, uzupełniają się poprawnie a kategoria pozostaje bez zmian, co jest nowe i bez jakiegoklowiek sensu. Więc odpowiadanie "byle by odpwiedzieć" jest nie na miejscu. 

oznacz moderatorów