anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie przedmiotu na WOŚP - cennik dostawy

MAMY ROZWIĄZANIE!
focus__
#9 Pomysłodawca#

Od półtorej godziny piszę fajny opis ze zdjęciami aukcji na cele WOŚP.

Pomijam fakt, że nie mogę ustawić licytacji dłuższej niż 10 dni - dlaczego? czy tylko sztaby mogą to robić?

Nie mogę wystawić przedmiotu - allegro żąda ode mnie wybrania z cenników dostaw takiego, który nie obejmuje odbioru osobistego.  Pomijam, że chcemy wystawić usługę - więc jej odbiór jest osobisty. Nie mam wśród swoich cenników takiego, w którym nie ma odbioru osobistego. Dodałem więc taki specjalnie. Niestety nie widać go na liście moich cenników, w aukcji którą próbuję wystawić. Mam to wszystko robić od nowa ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@focus__ Możesz dodać cennik z odbiorem osobistym, ale tylko po przedpłacie, ponieważ pieniądze za towar muszą być przekazane przez operatora na konto fundacji. 

Stwórz nowy cennik z odbiorem osobistym po przedpłacie tak, aby był widoczny na liście cenników, a potem dodaj go do oferty. Wyczyść lub zmień przeglądarkę, jeśli jest z tym problem. Musisz też dodać w odpowiedniej zakładce adres odbioru osobistego. 

 

oznacz moderatorów
focus__
#9 Pomysłodawca#

OK, dzięki za info. A co z długością trwania aukcji, dlaczego nie można go zrobić dłuższego niż 10 dni?

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie wiem 🙂

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@focus__  WOŚP na dłużej niż 10 dni aukcje mogą wystawiać TYLKO SZTABY.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów