anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawienie produktu z katalogu Allegro

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Witam.

Chcę wystawić produkt na aukcję, widnieje on juz w katalogu produktów Allegro, więc muszę go z nim powiązać.

I teraz mam pytania:

1. Czy mogę wykorzystać w swojej ofercie wszystkie zdjęcia produktu znajdujące się w Katalogu produktów?

2. Co mam zrobić w sytuacji, gdy jakiś inny sprzedawca napisze do mnie, że to są jego zdjęcia i nie zgadza się na ich wykorzystywanie przez innych sprzedających?

3. Wielu sprzedawców robi już profesjonalnie fotografie produktowe w wysokiej rozdzielczości i zamieszcza je do aukcji. Są one dołączane do katalogu produktów. Czy wykorzystując je w swoich aukcjach mogę naruszyć ich prawa autorskie?

4. Jeśli tak (odnośnie pkt. 3), to co mam z tym zrobić? - mam też zrobić szereg zdjęć o dużych rozmiarach i załączyć ich do aukcji? I tak ma robić każdy inny sprzedawca? Czyli np. jeden produkt z katalogu , 20 sprzedawców, każdy załącza po 6 własnych zdjęć o dużej rozdzielczości. I tak mnożąc przez setki tysięcy produktów. Ile wytrzymają serwery Allegro?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Najuczciwiej było by samemu robić fotki i opisy a nie wykorzystywanie czyjegoś czasu i wysiłku włożone w ich wykonanie . Regulamin jednak na to zezwala a sprzedającym którzy uważają że ponoszą na tym straty swojego wizerunku pozostaje droga sądowa. 

oznacz moderatorów