anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysyłam z allegro - baselinker

PucharowoPL
#1 Nowicjusz#

Posiadam integracje baselinker z wysyłam z allegro i paczkomaty inpost ( nie mam podpisanej umowy ) w przypadku kiedy klient zamawia z opcją Allegro Paczkomaty InPost na 0 zł to czy moge zanieść paczkę do InPost - PaczkoPunkt ?

Od allegro dostałem informacje "To jak paczka zostanie wysłana wybiera się przy nadaniu paczki. Ogólnie do wyboru jest podjazd kuriera, nadanie w PaczkoPunkcie lub Paczkomacie."

Gdzie w integracji przy nadwaniu paczki moge wybrać opcje w jaki sposób paczka może zostać nadana ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Rydel_IT
#10 Popularyzator#

Jeśli chcesz wysyłać z Baselinker za pomocą "Wysyłam z Allegro" to musisz wgrać umowę Inpost do allegro.

W innym przypadku musisz utworzyć konto w Manager Inpost i połączyć konto Allegro z kontem Inpost. W Manager Inpost będziesz doładowywał konto i wysyłał paczki.


W Baselinker jest dedykowana integracja z Inpost, poszukaj w dokumentacji.

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

W Baselinkerze nie widziałem takiej opcji (jeżeli chodzi o Wysyłam z Allegro). Wiem, że kiedyś było tak:

Wysyłam z Allegro Inpost przez BL:

Nadanie w paczkomacie - Nie - odrzucało etykietę

Nadanie w PaczkoPunkt - Tak (chodzi mi o punkt stacjonarny Inpostu)

Wezwanie kuriera - Tak

 

oznacz moderatorów

starosta_op
#8 Zapaleniec#

No właśnie ja teraz mam podobny problem. A mianowicie mam połączone konto allegro a w nim zintegrowana umowę z InPost. Niestety po wejściu z wysyłam z allegro nie mam do wyboru przy opcji allegro paczkomaty InPost wybrania: zamów kuriera lub nadaj w punkcie. Od razu domyślnie nadaje przesyłkę z opcją podjazdu kuriera, co jest niewygodne i dziwne. Jak zrobić żeby przy korzystaniu w BL z Wysyłam z allegro wybierać gdzie nadam przesyłkę dla kupującego?

oznacz moderatorów