anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysyłka do Czech

MAMY ROZWIĄZANIE!
AUDI-SW
#9 Pomysłodawca#

Proszę mi powiedzieć dlaczego udostępniam wysyłkę do Czech a kupujący nie może dokonać zakupu i mam ciągle wiadomości proszę udostępnić wysyłkę , czy musze podpisać umowę własną za pośrednictwem portalu allegro 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
serwis-texas
#19 Nestor#

@AUDI-SW 

Na 1099 ofert udostępniasz wysyłkę zagraniczną w 178 ofertach udostępniasz wysyłkę zagranicę. W niektórych ofertach udostępniasz wysyłkę Polska + inne kraje. W niektórych tylko wysyłkę poza granicę naszego kraju. Nie jestem do końca przekonany czy dobrze rozumiesz ustawienia metod dostawy. Wyślij link do oferty gdzie ktoś nie może dokonać na niej zakupu. Postaram się wytłumaczyć na konkretnym przykładzie.

oznacz moderatorów
AUDI-SW
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@AUDI-SW 

No w tej ofercie masz tylko wysyłkę zagranicę. Ja np zalogowany nie mogę kupić i nawet nie mogę sprawdzić do jakich krajów wysyłasz. Tak to wygląda z mojego poziomu.

SW1.jpg

Teraz napisz co masz ustawione w cenniku dla tej oferty.

Masz też taką ofertę gdzie wysyłka jest i do polski i zagranicę. WTedy np już mogę podejrzec jakie kraje udostępniasz.

https://allegro.pl/oferta/audi-a5-amortyzator-tyl-8f0513026a-przebieg-16km-11133265112

Na sto procent cennik oferty wyższej jest inny niż ten tylko linkowanej.

 

oznacz moderatorów
AUDI-SW
#9 Pomysłodawca#

teraz sprawdziłem allegro Czech i tam widać ze kupujący może zakupić ale na stronie allegro pl nie można 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@AUDI-SW 

No i wszystko się zgadza. Bo tam klient ma wbitą lokalizację jako Czechy. Na polskim lokalizacja jako Polska. Jak wrzuciłem Ci na screenie ja na polskim Allegro nie mogę kupić tego nadkola.

To nie ma nic wspólnego z umowami tylko z ustawieniami metod dostawy.

oznacz moderatorów
AUDI-SW
#9 Pomysłodawca#

to musze mieć osobne aukcje z wysyłką na terenie polski a osobną poza granice bo nie mogę podpiąć wysyłki na terenie polski 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@AUDI-SW 

Nie. Musisz to zrobić dobrze.

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy

Tam jest takie coś

Kupujący odbierze w Polsce i ustawiasz

a potem

Kupujący odbierze w Czechach lub pozostałych krajach i to też ustawiasz.

 

oznacz moderatorów