anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka z odbiorem

metal-shop
#9 Pomysłodawca#

Witam Serdecznie,

Czy jest możliwość nadania do klienta paczki dpd wraz z odbiorem towaru? Wysłałem błędny towar do klienta i nie chciałbym stwarzać mu problemów. Chciałbym wysłać do niego paczkę dpd z odbiorem błędnego towaru.
Korzystam z wysyłam allegro czy jakoś tak 🙂 

Zamówiłem rozmowę przez kontakt allegro, ale jestem już przekierowywany 4 raz, nie mam siły rozmawiać z tymi konsultantami ^^ 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

komis-bell
#21 Demiurg#

Z tego co mi wiadomo to przez allegro tego nie zrobisz. Wygeneruj list przewozowy dla błędnego towaru i podeślij klientowi - niech wyda paczkę kurierowi przy doręczeniu tej właściwej.

oznacz moderatorów

metal-shop
#9 Pomysłodawca#

No a Pani z infolini mówi, że chyba się da, tylko przekieruje mnie do odpowiedniego działu (4 dział) 😄 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@metal-shop bez umowy przez WzA tego nie zrobisz, a nie był to przypadkiem zakup smart, może ma darmowy zwrot ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

metal-shop
#9 Pomysłodawca#

Nie, nie był to zakup smart

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@metal-shop Nie ma takiej możliwości, by zlecić tego typu odbiór na umowie Allegro. Możesz to zrobić jedynie na własną rękę, na przykład na stronie wybranego przewoźnika. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

metal-shop
#9 Pomysłodawca#

Sami nie wiecie co macie na tym allegro. Jakoś przez allegro wysyłam wysłałem towar z opcja przesyłka zwrotna.

oznacz moderatorów

metal-shop
#9 Pomysłodawca#

Dobra - mam 🙂 Gdyby ktoś się zastanawiał jest to możliwe 😉 Ja akurat korzystam z zewnętrznego oprogramowania, więc tutaj wystarczyło kliknąć "ptaszka" przesyłka zwrotna 

oznacz moderatorów