anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wznowienie zakończonej aukcji

robert641
#2 Obserwator#

Wystawiłem cztery dyski. Jeden sprzedałem aukcja wygasła. Chciałem ją wznowić i otrzymałem komunikat że nie można jej wznowi ponieważ kategoria produktu (dysk hdd) nie pasuje do kategorii oferty (dyski i pamięci przenośne). To co mam z tym zrobić? jakiś absurd. 

Podaję komunikat o błędzie:

Podczas modyfikowania oferty wystąpiły błędy - Kategoria oferty (4476) nie pasuje do kategorii produktu (260286).

I podaje jeszcze nr: 15070383509 aukcji i  EAN (GTIN): 718037847405

 

Proszę  o pomoc.

Pozdrawiam

Robert [edytowano]

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@robert641 Oznacza to, że produkt jest przypisany do innej kategorii, niż chciałbyś wystawić ofertę. Możesz wystawić ofertę w kategorii przypisanej do produktu, lub zgłosić błąd w produkcie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

robert641
#2 Obserwator#

Nie rozumiem kategoria oferty (dyski i pamięci przenośne) a kategoria produktu to (dysk hdd). Tak była wystawiona aukcja a teraz nie można? Co tu jest nie tak?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@robert641 kategoria mogła zostać zmieniona w międzyczasie. Sprawdziłam, że w zbiorze kategorii podobnych są kategorie:

Elektronika - Komputery - Serwery i akcesoria - Podzespoły serwerowe - Dyski
Elektronika - Komputery - Dyski i pamięci przenośne - Dyski SSD
Elektronika - Komputery - Dyski i pamięci przenośne - Dyski HDD

W związku z tym powinieneś mieć możliwość wybrania kategorii nr 4476, na formularzu wystawiania zaznacz odpowiedni produkt, a następnie przy kategorii kliknij "zmień":

la_nika_0-1710588101517.png

la_nika_1-1710588146745.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów