anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto - brak M. Licytacji

Limoncia26
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry!

 Przejde do setna sprawy.

Wystawiłam jakieś półtora roku przedmiot, jeden jedyny na allegro, ale zrobiłam to za kogoś. Miałam otrzymać małe wynagrodzenie za to i nawiązać współpracę taką. Niestety osoba mnie oszukała, wysłała nieprawdziwych numer przesyłki, ja przelałam jej pieniądze, który kupujący wpłacić, a później okazało się, iż taka przesyłka nieistnieje. W tamtym momencie miałam mega aktywny moment, pośpiech, brak czasu, intuicja mówiłam, a ja nie znalazłam czasu na sprawdzenie. Od tamtej chwili mam zadłużenie na. Allegro  ok. 1308 zł.

Nie sprzedaje ale jestem aktywna ponieważ mnóstwo licytuje i w ten sposób zarabiam na życie. Mam córkę małą i to w sumie nasza forma utrzymania, więc sprawa jest dla mnie na wagę złota. Ostatnio po wielu licytacjach BEZ UPOMNIEN allegro nagle zablokował mi możliwości licytacji. 

Allegro pay miałam zablokowanie chyba odrazu po nieuregulowaniu długu. Kontaktowałam się w sprawie odblokowania konta, abym mogła licytować nadal, na razie nawet nie mogę kupować. Nic nie mogę... I teraz ok. Mimo iż nie zrobiłam tego długu ja sama, osobiście to jestem w stanie go spłacić, ponieważ to naprawdę moja forma zarobku na zycie.. 😞 ale zapytajac kiedy zostanie odblokowanie konto PO uregulowaniu i czy funkcje licytacji, również zostaną odblokowane, otrzymałam. Odpowiedź iż nie mogą mi jednoznacznie na to odpowiedź. Tzn możliwe że będę miała nadal zablokowane konto mimo uregulowania kwoty... Jaka jest szansa że zostanie odblokowana u mnie licytacja i możliwość kupowania? Wcześniej otrzymywała informacje ze najpierw muszę spłacić zadłużenie, a teraz gdy wykazuje tego chęci mam odpowiedzi iż nadal konto może być zawieszone... 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Szansa jest zawsze, ale nikt tu Ci nie da jednoznacznej odpowiedzi i nie pomoże. Tylko z działem bezpieczeństwa to załatwisz. Ale takie współprace zawsze źle się kończą, zgłosiłaś to na Policję?

oznacz moderatorów

Limoncia26
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, aczkolwiek na początku każdy z konsultantów mówił, że gdy ureguluję odblokują mi funkcje np. Allegro pay. 

Zastanawiam się na ile % mam szans na odblokowanie konto, przede wszystkim chodzi o licytacje. Sprzedaz jest na drugim Planie. Tak oczywiście, ale P. Policjant przez około 15 min tłumaczył mi, że nie ja mogę zgłosić sprawę tylko kupujący. Który oczywiście po kontakcie tego nie zrobił, bo otrzymał pieniądze z allegro w ramach ochrony, więc sprawa już nie była dla niego ważna

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Limoncia26 po co mnie wołasz ? , dla rozeznania ...za pomocą  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  wywołuje się osoby z obsługi , od których dowiesz się więcej jak od szeregowych użytkowników .😀

oznacz moderatorów

Limoncia26
#8 Zapaleniec#

Wybacz! 🙂 i dziękuję 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Limoncia26 niewiedza nie jest grzechem 😊 , niezamaco .... pozdr.😀

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Limoncia26 dostałaś od nas informację, że jednym z warunków odblokowania Twojego konta jest uregulowanie rachunku. Gdy to zrobisz, otrzymasz od nas dalsze informacje w swojej sprawie.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów