anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto.

Client:27962768
#7 Wielbiciel#

Zespół od bezpieczeństwa twierdzi że korzystam z dwóch kont przez co zablokowali mi konto.


Konto do którego moje konto zostało powiązane jest innego człowieka i od razu zaznaczam, że nigdy nic nikomu nie udostępniałem, nie sprzedawałem za porozumieniem i nie współdzieliłem konta.

Złożyłem reklamacje. Po czym dostaje znowu wiadomość ze system mnie powiązał i trzeba wyjaśnić sankcje na koncie, które ma sankcje wtedy może odblokują mi konto. (Admini działu bezpieczeństwa co jest z wami nie tak?).

"Nasza analiza wykazała, że do konta "konto1" oraz "konto2" ma dostęp jedna osoba.
Narusza to art. 2.10, 2.12, 8.7 oraz 9.3 Regulaminu Allegro."

"Odnowienie przez Pana współpracy z Allegro zostanie rozważone po tym, jak użytkownik "konta2" wyjaśni widniejące na tym koncie sankcje.
Gdy to nastąpi - uprzejmie proszę o ponowny kontakt w sprawie."

Nawet nie mogę się z tego wybronić bo mój tiket jest pewnie jest już zamknięty.

@Moderatorzy co można zrobić z tym fantem? Dodzwonić się tam nie da, bo po co takiemu wspaniałemu działu telefon.

Wysłałem dodatkowe wiadomości do swojego "tiketu" że w miejscu w którym pracuje była kiedyś inna firma i adres, który mam na w allegro jest taki sam jak tamtej firmy dodam jest to biurowiec, adres IP jest taki sam bo od lat jest tam jeden dostawca Internetu. 

Historia jest taka, że to zamieszanie jest spowodowane przez mojego byłego szefa (jego konto prywatne) od którego się zwolniłem bo zaczął zalegać z kasą i pewnie zaczął sprzedawać na allegro. Sprzedał co cenniejsze i nie opłacił prowizji albo nie powysyłał rzeczy. Biuro po nim wynajęła kolejna firma, w której się zatrudniłem pół roku później. Gość jeszcze chwile pracował w tym budynku jakiś czas i moje drogi na korytarzu z nim się przecięły więc na pewno doszło do takiej sytuacji że on wchodził na allegro z tego samego adresu IP.
Adres zamówień został ten sam jak miałem kiedy pracowałem w starej firmie. Tak samo adres IP z którego zamawiałem różne produkty.

Rzeczy, które sprzedawałem prywatnie były samego sortu czyli około informatyczne, elektroniczne, ale zdarzały się inne rzeczy. Zostałem odcięty od usługi. 

 

Generalnie powiazanie jest całkowicie nie słuszne, a ban mi się nie należy. Mam to konto około 12lat, smart kupiony, prowizje zapłacone, wysyłki na czas.

Co mogę zrobić? Wysłać umowę wynajmu biura? Swój dowód tożsamości? 

 

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:27962768 Bardzo mi przykro, ale nie jestem w stanie Ci pomóc. Kwestię blokady konta wyjaśnisz wyłącznie z Działem Bezpieczeństwa - drogą mailową. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:27962768
#7 Wielbiciel#

Wszystko ładnie pięknie ale to nie zmierza w żadną stronę. Mam pisać kolejne odwołanie i czekać kolejne dwa tygodnie? @w_kiwi nie możecie jako moderatorzy puścić gdzieś maila żeby przyjrzeli się sprawie po raz kolejny? 

Moim zdaniem jest to trochę patologia że musiałem na forum rozpisać coś, Support nie ma telefonów w 2024r.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oni tam siedzą na tyłkach i działają po omacku, powiązali IP to Ci nie odblokują, nie obchodzą ich żadne wyjaśnienia. ☹️

oznacz moderatorów

Client:27962768
#7 Wielbiciel#

@LEW433 swoją stronę przedstawiłem w pełni, może w mailach nie było tak ładnie przedstawione ale następny krok jaki widzę to szukanie pomocy Rzecznika Praw Konsumenta / UOKIK, możliwość kupienia czegokolwiek została mi nie zgodnie z prawem odebrana.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ten temat był wielokrotnie poruszany, dawniej moderacja w jakimś stopniu pomagała ale ewidentnie dostała nakaz nie zajmowania jakiegokolwiek stanowiska i tylko dział bezpieki może się wypowiadać, a oni tam żyją na innej planecie.😫

oznacz moderatorów

Client:27962768
#7 Wielbiciel#

Nie wiem, po prostu nie chce przerzucać się listownie ani mailowo.

Taka rzecz nie powinna mieć miejsca, jestem z góry oskarżony bez możliwości obrony.

oznacz moderatorów