anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

firi_outlet
#7 Wielbiciel#

Konto zablokowane za konta bratowej i brata, ktorzy prowadzą sprzedaz w drugiej czesci polski i z ktorymi juz od 3 lat sie nie odzywam. Moje konta maja 3 lata a tu nagle w piatek blokady,konta pod wzgledem obrotow wzrostowo rok do roku, ostatnie rachunki ads, prowizja, wyróżnienia to 50 tysiecy zlotych. 

Powod jest taki ze niby jedna osoba kieruje calą firmą gdzie brat z bratowa ledwo maja na chleb. Jak wiec konta ktore praktycznie sa zawieszone i nic tam na nic pewnie nie sprzedaja z kontem ktore jest wzrostowe . Ogarnijcie się tam ludzie. Bede walczyla o odszkodowanie bo nie po to zainwestowalam 2 miliony aby dobrac asortyment pod ta platforme, 3 lata szkolen pracownikow i moje, zeby jakis Marian z zabezpieczen sobie domniemywał. Wydam na srawy i na prawnikow ale dopne swego ODSZKODOWANIA i pierwszej wygranej sprawy. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@firi_outlet, widzę, że tę sprawę wyjaśniasz w prowadzonej z nami korespondencji mejlowej. Mam nadzieję, że uda się ją pomyślnie rozwiązać.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Takich wątków o blokowaniu kont za niepłacenie przez innych jest wiele. Obyś wyjaśniła, tu na forum nie rozwiążesz sprawy. Np: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/moje-konto-zosta%C5%82o-zablokowane-przez-...

oznacz moderatorów