anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane wypłaty Przelewy24 - problemy z weryfikacją

szwedzkistyl_pl
#7 Wielbiciel#

Proszę o pomoc moderatorów.

W dniu 26 czerwca Allegro zablokowało wypłaty Przelewy24 z powodu nie przesłania dokumentów weryfikacyjnych (skan dowodu tożsamości). Dokumenty tego samego dnia zostały przesłane. Minęło 10 dni roboczych i weryfikacja trwa nadal i nie zanosi się aby szybko się zakończyła. W zeszłym tygodniu nawiązałem kontakt zarówno z Przelewy24 jak i Allegro, dosłałem brakujące oświadczenie PEP na email. Przelwy24 kontaktują się pomocą techniczną Allegro, a Allegro kontaktuje się z Przelewy24 i nic z tego nie wynika, proszę o cierpliwość. Przelewy24 chcą aby wysłać oświadczenie PEP przez Allegro tak jak wysyłało się skan dowodu tożsamości jednak przy weryfikacji w toku na Allegro nie ma możliwości ponownego załączenia jakichkolwiek dokumentów, takie błędne koło. Znaczna część środków jest przetrzymywana już 2 tygodnie co zaczyna odbijać się negatywnie na płynności finansowej firmy.

Osoby z Supportu proszę o pomoc w rozwiązaniu tego galimatiasu.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@szwedzkistyl_pl Sprawa jest już wyjaśniana w korespondencji mailowej, więc jedynym, co mogę napisać, jest prośba o cierpliwość. Kiedy tylko konsultanci uzyskają informacje niezbędne do udzielenia odpowiedzi, otrzymasz kolejną wiadomość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

szwedzkistyl_pl
#7 Wielbiciel#

Sprawa została pozytywnie zakończona. Nie zmienia to faktu, że zbyt długo to trwało. Gdybym się nie upomniał to bym nawet nie wiedział, że pewnych dokumentów brakuje  bo nikt mnie o tym nie poinformował.

oznacz moderatorów