anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zagubiona przesyłka o dużej wartości

Sklep-RockBeat
#9 Pomysłodawca#

Wczoraj zrobiłem zlecenie 25 paczek inpost, kurier jak zwykle przyjechał zabrał paczki bez skanowania, bo twierdzi że tak szybciej ok... później w statusie paczek widzę, że jedna paczka ciągle czeka na nadanie minęło prawie 24godz, status paczki nie zmienił się na "w drodze", co robić w tej sytuacji ? Produkt o wartości 500zł....

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@Sklep-RockBeat  a masz status że przyjęta w oddziale ?? to nie martw się mają zawalone magazyny i auta nie wszystko z wczoraj wyjechało w trasę 😞

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Sklep-RockBeat
#9 Pomysłodawca#

Właśnie nie... mam status dla tej paczki, czeka na odbiór przez kuriera, a dokładnie pamiętam jak tą paczkę razem z innymi przekazywałem kurierowi...

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

znajdzie się

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A kontakt z kurierem masz?

oznacz moderatorów

niki_dark
#8 Zapaleniec#

Może być różnie, dlatego waro pilnować by kurier skanował paczki przy zabieraniu i dodatkowo spr. czy ilość jest zgodna. Może się znaleźć, ale nie musi. W firmie, w ktorej pracuję, kurier InPost nie zeskanował wszystkich, my nie zweryfikowaliśmy i niestety kasa w plecy. Warto zgłosić systuację  do firmy przewozowej, nie czekać biernie.

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

Dzień dobry, @Sklep-RockBeat 

prosimy o kontakt w tej sprawie na adres pomoc@inpost.pl wraz z podaniem numeru przesyłki oraz jej zawartości. 

 

Dodatkowo prosimy również o przesłanie manifestu nadania paczki w przypadku jego posiadania. 


oznacz moderatorów