anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakończona sprzedaż a klient prosi o adres email

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:98298353
#2 Obserwator#

Dzień dobry, potrzebuje waszej pomocy. Wystawiłem dzisiaj ofertę sprzedaży. Po 5 minutach otrzymałem wiadomość od kupującego żebym podał adres e-mail. Oczywiście podałem. Okazało się że to oszustwo ale zorientowałem się w porę.

teraz mam kolejną sytuację. Sprzedaż zakończona a kupujący prosi o podanie adresu e-mail. Wysłał mi screena że str allegro z polem gdzie musi wpisać adres. Pieniądzy nie wpłacił na tą chwilę. To kolejny scam? 
co mam z tym dalej zrobić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

To scam, Kupujący nigdzie nie musi wpisywać żadnych adresów e-mail.

Przesyłaj takie prośby o mail po "sprzedaży" na phishing@allegro.pl jako prześlij dalej.

Pozdrawiamy
Dział Sprzedaży
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów
Client:98298353
#2 Obserwator#

Dziękuję 

oznacz moderatorów
Client:98298353
#2 Obserwator#

Jeszcze jedno pytanie. Czy allegro przywróci moje ogłoszenie z automatu czy też muszę do nich napisać?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak wznowi po 5dniach braku opłacenia, albo możesz wystawić nowe. ale nie musisz tam zgłaszać , wystarczy tu na forum: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:98298353 Twoje ogłoszenie wznowi się automatycznie po 5 dniach. Na koncie tego kupującego doszło do włamania, dlatego ktoś próbował wyłudzić Twoje dane, ale konto jest już zabezpieczone, więc wszystko jest w porządku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów