anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup na allegro z fałszywego konta

tel609535305
#10 Popularyzator#

Witam, Grupowiczów

Miałem ostatnio taką sytuację, klient kupił część samochodową wysyłka paczkomatem, nie odebrał jej, i od razu założył dyskusję że nie zgodna z zakupem, napisałem że jak najbardziej zgodny a skoro jej nie odebrał to nawet nie może tego stwierdzić, więc wystawił negatyw, i bardzo mocno naciskał na zwrot pieniędzy, cały czas pisał na dyskusji wiele wiele razy, oddałem tylko 30zł a nie oddałem za przesyłkę to się zagotował i jeszcze bardziej skakał. zadzwoniłem pod nr konta którego był zakup, odebrał starszy pan który nigdy nie miał konta na allegro i nigdy nic nie kupował, potwierdził natomiast że przyszedł  sms po odbiór paczki 650km od domu, no i jak to napisałem na forum to gości zakończył dyskusję w 16sekund i już nie chce pieniędzy, co sądzicie o takim przypadku?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Ziolko39
#21 Demiurg#

@tel609535305 Po prostu jakiś chaber chciał Ci zaszkodzić > niestety, ale takich debili jest coraz więcej > zgłoś do Allegro > przynajmniej zablokują mu to konto

oznacz moderatorów

tel609535305
#10 Popularyzator#

I tylko tyle można zrobić?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@tel609535305 Niestety tak.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@tel609535305 może Ty komuś zaszkodziłeś i dostałeś odwet ....

,,oddałem tylko 30zł a nie oddałem za przesyłkę ,, ....sprzedajesz jako firma , Twoim obowiązkiem jest pokrycie kosztu dostawy po rezygnacji z zakupu przez klienta .

oznacz moderatorów